تازه ترین مطالب

تاریخ : 6. آبان 1398 - 14:00   |   کد مطلب: 32713
چهارمین همایش نکوداشت روز شهرستان کبودراهنگ با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، چهارمین همایش نکوداشت روز شهرستان کبودراهنگ به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای پنجم آبان سال ۵۷ این شهرستان با حضور هزاران نفری مردم و مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی برگزار گردید.

شهدای پنجم آبان کبودراهنگ نشان دهنده تفکر انقلابی در این دیار است

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در این همایش اظهارکرد: پنج شهید گلگون کفن پنجم آبان کبودراهنگ چندماه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی نشان دهنده تفکر انقلابی و ولایی مردمان این دیار است.

امام جمعه شهرستان همچنین در ادامه با اشاره به لزوم گرامیداشت یاد شهیدان افزود: کسانی که می خواهند نام شهدا را از خیابان ها وکوچه ها حذف کنند نه از بدنه ملت هستند نه دولت و دولت و ملت ایران تا ابد خود را مدیون خون پاک شهدا می داند .

راه شهدای انقلاب اسلامی تا ابد ادامه خواهد داشت

حجت اله مهدوی فرماندار شهرستان کبودراهنگ هم در این همایش با اشاره به چهارمین سال برگزاری روز شهرستان ؛وجود پایگاه شهید نوژه،سایت راداری سوباشی،غار توریستی علیصدر و… را از ظرفیت های مهم وسوق الجیشی شهرستان دانست و اظهارکرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر وامید راه شهدای عزیز را تاابد ادامه خواهیم داد.

حرکت شجاعانه شهدای پنجم آبان کبودراهنگ الگوی مسئولین کشور باشد

سردار مظاهر مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین ع حرکت شجاعانه شهدای پنجم آبان کبودراهنگ را الگوی مسئولین حاضر دانست و گفت: حرکت شجاعانه شهدای پنجم آبان کبودراهنگ درس های زیادی به ما می دهد که مهم ترین آن ها درس ایستادگی در مقابل ظلم و ستم است و حرکت آن روز آن ها در خلاف موج دریای ظلم امروز باید الگوی مسئولین برای ایستادگی در مقابل ظلم استکبار جهانی باشد.

وی با اشاره به لزوم مقاومت در مقابل زیاده خواهان جهان اضافه کرد: مقاومت ملت و دولت ما در مقابل استکبار جهانی به ثمر نشسته است و عزت امروز کشور نتیجه مقاومت ملت ایران در مقابل دشمنان است.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب