تازه ترین مطالب

تاریخ : 8. آبان 1398 - 12:17   |   کد مطلب: 32721
فرماندار شهرستان کبودراهنگ خبر داد؛
آبگرفتگی ۳۰ روستا در شهرستان کبودراهنگ
فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت:بر اثر بارش های شدید باران چند روز اخیر در سطح شهرستان کبودراهنگ ۳۰ روستای این شهرستان دچار آبگرفتی شده است .

حجت الله مهدوی فرماندار کبودراهنگ در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان در گفتگو با خبرنگار کورنگ اظهارکرد :بارش های چند روز اخیر موجب خسارت های متعددی به منازل مسکونی روستاها، زمین های زراعی و باغی و تلفات دام در برخی روستاهای کبودراهنگ شده است.

وی با توجه به کل خسارت های وارده ناشی از باران در این شهرستان افزود: در شهرستان کبودراهنگ ۵۳۰ هکتار از زمین های زراعی، ۱۰ هکتار از باغات ،۱۴ واحد دامی و ۳۰ راس تلف دام خسارت داشته ایم.

مهدوی با اشاره به خسارت های به وجود آمده در بخش های مختلف بیان کرد: شش واحد مسکونی و دامی در بخش گل تپه دچار خسارت شده اند .

فرماندار کبودراهنگ  گفت: در روز گذشته ما  انحراف سیل از سمت روستای جگنلو به سمت جاده اصلی و واژگونی یک دستگاه خودرو در این روستا را شاهد بودیم.

حجت الله مهدوی تخریب و مسدود شدن پل های بخش گل تپه را بسیار مهم دانسته و افزود: اکثر پل های بخش گل تپه با گل و لای مسدود شده اند که برای جلوگیری از بحران باید سریعا بازگشایی شوند.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب