تازه ترین مطالب

تاریخ : 13. آبان 1398 - 13:55   |   کد مطلب: 32729
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ:
عزت را از غرب گدایی نکنید
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ گفت:۱۳ آبان روز اثبات شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به جهانیان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در راهپیمایی روز ۱۳ آبان و در جمع پرشور دانش آموزان این شهرستان با توجه به لزوم مبارزه با استکبار جهانی اظهارکرد:۱۳ آبان یاد آور لزوم مبارزه با استکبار جهانی و تحقق شعار نه غربی نه شرقی جمهوری اسلامی است و این شعار یعنی اتکا به توان داخلی و اعتماد به جوانان.
 
وی با اشاره به اهمیت قشر دانش آموز در جامعه افزود:دانش آموزان انقلابی نشان دادند استکباری که ایران را در پشت پستوها نشانده بود امروز به زانو درآمده است و کشور ایران قدرت بلامنازع منطقه است.  

امام جمعه کبودراهنگ اقتدار بینش و بصیرت دانش آموز ایرانی را مثال زدنی توصیف کرده و اضافه کرد:اقتدار دانش آموز ایرانی یعنی بیزاری از استکبار و کسانی که دنبال عزت و احترام در جهان هستند بدانند عزت واقعی به برکت خون شهدا فراهم می شود و عزت را از دیگران گدایی نکنیم.
 
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود:در گام دوم انقلاب  مقام در فکر  صدور تفکر  انقلابی خود هستیم  و این انقلاب بنا به فرموده امام راحل  نوری است عالم گیر که  به زودی جهانی خواهد شد.

باقری با انتقاد از برخی جریان ها داخلی و خارجی گفت:برخی در داخل و خارج از کشور  مخالف این شعار هستند اما امروز     شعار مرگ بر آمریکا شعار اتحاد و همدلی ما در صف های راهپیمایی بود.

امام جمعه کبودراهنگ در پایان با تقدیر از حضور دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان خاطر نشان کرد:امروز نسل سوم انقلاب اسلامی اقتدار ایران اسلامی را به تصویر کشیدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان