تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 2. آذر 1398 - 9:29   |   کد مطلب: 32735
نماز عبادی -سیاسی جمعه با حضور پرشور مردم شهرستان کبودراهنگ در میعادگاه های نماز جمعه اقامه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،نماز عبادی – سیاسی جمعه امروز با حضور پرشور مردم در مرکز وبخش های مختلف شهرستان کبودراهنگ برگزارشد. ائمه جمعه شهرستان  به اغتشاشات اخیر در کشور خواستار برخورد جدی با اغتشاشگران شدند و همچنین با توجه به افزایش قیمت بنزین نظارت جدی بر قیمت ها را از مسئولین مطالبه کردند.

 

امام جمعه کبودراهنگ: دولت به وعده های نظارتی خود عمل نماید

حجت الاسلام نقی باقری، خطیب جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه های نماز جمعه امروز با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد:امروز به برکت ارتش بیست میلیونی نیروهای نظامی و بسیجی و اتحاد و همدلی این نیروهای کشور تمام فتنه ها و تحدید های داخلی و خارجی خنثی شده است.

وی با اشاره به اظهارات برخی تفکرات در خصوص کمرنگ کردن فرهنگ بسیجی در جامعه افزود:امروز تمام تلاش های برخی ها برای کنار گذاشتن تفکر بسیجی تنها یک پاسخ دارد، بسیج باید در میدان بماند تا فضیلت های شهدا و انقلاب زنده بماند و بسیج افتخار آفرین بوده و خواهد بود.

وی با هشدار به بسیجیان کشور به دلیل دسیسه های اخیر دشمنان گفت: ای بسیجیان آگاه باشید که دشمنان انقلاب نوک پیکان خود را در میدان جنگ به سمت انقلاب نشانه گرفته اند و امروز پاسخ آن ها را کوبنده تر از ابتدای انقلاب خواهیم داد.

باقری با اشاره به سهمیه بندی بنزین توسط دولت در زمان نامناسب گفت:امروز ما شرمنده ایم که نتوانستیم همانند سال های گذشته مراسم میلاد حضرت رسول الله را برگزار کنیم و انتظار می رود دولت این بار به وعده های خود در خصوص عدم گرانی اجناس دیگر عمل نماید.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از قانون را دانست و بیان کرد: چرا برخی ها با مطرح کردن استعفای نمایشی سعی بر گول زدن و گمراه کردن افکار عمومی دارند.

وی تمام اقدامات اخیر آشوبگران را از پیش طراحی شده دانسته و عنوان کرد:خالی کردن سنگ در کف خیابان نشان داد که تمام اقدامات اخیر آشوبگران از پیش طراحی شده و از فتنه های دشمنان بوده است.

وی با درخواست از مردم برای شناسایی دلسوزان نظام در جامعه افزود:مردم بدانند و آگاه باشند که چه کسانی در روزهای سخت پشت این مردم و نظام ایستادند و چه کسانی خود را گم و گور کردند.

باقری با اشاره به رزمایش حامیان ولایت توسط ارتش و سپاه خاطر نشان کرد:رزمایش حامیان ولایت با رمز مبارک محمد رسول الله نشان از اقتدار و حمایت همه جانبه از نیروهای نظامی از خون پاک شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی بود.

 

امام جمعه بخش گل تپه: اغتشاشگران به اشد مجازات محکوم شوند

حجت الاسلام ابراهیم موسوی، خطیب جمعه بخش گل تپه در خطبه های نماز جمعه این بخش اظهار کرد:چیزی جز اسلام ناب محمدی در جهان حاکم نخواهد شد، روزی اخرین جانشین پیامبر(ص)ظهور خواهد کرد.

امام جمعه گل تپه با تاکید بر ویژگی های شخصیتی پیامبر اکرم (س)افزود: یکی از ویژگی های برجسته پیامبر خوش خلقی ایشان وتوکل برخداوند متعال است، هرگز پیامبر در پی انتقام گیری از کسی نبودند و حتی اگر کسی نسبت به ایشان کینه میگرفتند این پیامبر بود که درپی رفع کینه پیشقدم می شد.

وی ادامه داد: امانت داری فقط وسیله ای نیست بلکه امانت می تواند حرفی باشد که نزد ما امانت است،ما باید توجه داشته باشیم نسبت به اینگونه امانت داری ها توجه ویژه ای داشته باشیم،که در دین پیامبر خیانت در امانت گناه بزرگی است.

موسوی با اشاره به چهل سالگی بسیج گفت: امروزه یکی از افتخارات هر ایرانی این است که یک بیسجی است،در سال های دفاع مقدس بسیجی هاهمیشه در صحنه بودند و کارها و کمک های بسیاری کردند، بعد ازهشت سال دفاع مقدس نیز بسیج از کارخود دست نکشیده و همچنان در جبهه های اقتصادی درصحنه بوده است.

وی افزود: باتوجه به سخنان رهبری در روز یکشنه،متوجه میشویم که بحث بنزین مورد تایید رهبری است،اما باید توجه داشته باشیم که رهبری بر روی نظارت مسئولین نیز تاکید ویژه ایی داشته اند و اگر کم کاری هایی انجام شد نباید به پای رهبری نوشته شود،مسئولین باید به چگونگی بازگشت هزینه حاصل از فروش بنزین به مردم نظارت دقیق داشته باشند،وهمینطور باید نظارت ویژه ای به بازار داشته و گرانی اجناس داشته باشند.

امام جمعه گل تپه گفت: جای تعجب است که مسئولین آمریکا وفرانسه و کشور های دیگر می گویند که حامی معترضین در ایران هستند،در صورتی که خانه مردم،حسینه ها،حوزه علمیه ها را به آتش کشیدند،در صورتی که این اموال متعلق به شخص نیست باید اغتشاشگران به اشد مجازات محکوم شوند.

امام جمعه بخش شیرین سو: دولت در مسئله‌ بنزین بی تدبیر عمل کرد

حجت الاسلام علی اکبر منصوری، خطیب جمعه بخش شیرین سو در خطبه های امروز نماز جمعه اظهار کرد:دولت با گران کردن بنزین خود را تکذیب کرد چون که اولا وزرای نفت وصمت چند هفته قبل از این اقدام صریحا بیان کردند که گرانی بنزین در سال جاری انجام نخواهد گرفت.

وی ادامه داد:  دوم به خاطر اینکه خود همین دولت در انتقاد دولت اسبق دو نرخی شدن بنزین را فساد زا معرفی کردند اما خودشان شش سال بعد همان را انجام دادند.

امام جمعه شیرین سو با انتقاد از عملکرد دولت افزود: این اقدامی که دولت به این صورت نامناسب و بدون اطلاع قبلی و بدون اقناع افکار عمومی انجام دادند باعث شعله ور شدن فتنه ای جدید شد که بهانه این همه خسارت مالی و جانی شد.

وی با تقدیر از درایت مقام معظم رهبری گفت :در این قضیه مقام معظم رهبری خود را فدا نمودند تا تفرقه بین نظام و دولت ایجاد نشود و تا اینکه بدعتی ایجاد نشود بر اینکه اگر در قضیه ای نظر مردم مخالف نظر دولت بود بخواهند با ایجاد آشوب نظر خود را تثبیت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب