تازه ترین مطالب

تاریخ : 10. بهمن 1398 - 8:21   |   کد مطلب: 32805
به مناسبت دهه فجر مسابقه کتابخوانی شاخص های الگوی سوم زن مسلمان به صورت مجازی در همدان برگزار می شود.

فرمانده حوزه حضرت فاطمه (س) در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت:  مسابقه کتابخوانی شاخص های الگوی سوم زن مسلمان توسط حوزه حضرت فاطمه (س) سپاه ناحیه همدان برگزار می‌شود.

فهیمه داوند با اشاره به تغییر سبک زندگی در جامعه افزود: برای آشنایی بیشتر بانوان با الگوهای فاطمی و زنان مسلمان مسابقه کتابخوانی در سطح استان برگزار می شود.

وی با تاکید بر اهمیت فضای مجازی افزود: برای آشنایی بیشتر بانوان با فضای مجازی و استفاده نیروهای انقلابی از این بستر تصمیم گرفتیم مسابقه بصورت مجازی برگزار شود که از کتاب شاخص های الگوی سوم زن مسلمان تالیف دکتر فرج الله هدایت نیا آزمون گرفته می شود.

داوند مهلت ارسال پاسخ ها را ۲۳ بهمن ماه اعلام کرد و گفت: شرکت کنندگان باید پاسخ سوالات رابه همراه نام و نام خانوادگی به صورت یک عدد بیست رقمی مانند(….۱۲۴۲۳ ۴ ۳۲۱۱) به شماره سامانه پیامکی ( ۹۸۶۶۰۰۰۸۱۹۱۷+) ارسال کنند.

وی عنوان کرد: افراد شرکت کننده که به ۱۸ سوال پاسخ صحیح دهند در قرعه کشی شرکت داده می شوند و اعلام اسامی برندگان و اهداء جوایز مسابقه روز ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ همزمان با برگزاری جشن میلادکوثر سپاه ناحیه همدان انجام می شود.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب