تازه ترین مطالب

تاریخ : 10. بهمن 1398 - 8:31   |   کد مطلب: 32807
مسوول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به افتتاح یکصد پروژه عمرانی توسط سپاه در دهه فجر از توزیع ۲۵۰ جهیزیه بین نوعروسان نیازمند خبر داد.

علی قره‌باغی در گفت وگو با خبرنگار نافع در همدان از افتتاح تقریبا یکصد پروژه عمرانی توسط سپاه انصارالحسین(ع) در دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: این پروژه با حضور میهمانانی از خارج استان افتتاح می شود و هنوز تاریخ آن مشخص نیست.

وی با بیان اینکه در شهر قهاوند کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان افتتاح می‌شود گفت: احداث پروژه‌های زیادی در دهه فجر آغاز می‌شود.

مسوول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: ساماندهی گلزار شهدای تعدادی از روستاها مانند گلزار شهدای روستای خان‌آباد کبودراهنگ انجام شده و در دهه فجر افتتاح می‌شود.

وی از افتتاح چند پروژه‌ آبرسانی در سطح استان خبر داد و خاطرنشان کرد: چند خانه عالم نیز در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

قره‌باغی با بیان اینکه بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ جهیزیه بین نوعروسان توزیع می‌شود گفت: برآوردهای لازم انجام می‌شود و خیران را نیز برای این امر خیر دعوت کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه روی توزیع ۲۵۰ جهیزیه تمرکز کرده‌ایم افزود: امسال ۲۵۰ جهیزیه توزیع کرده‌ایم و اگر ۲۵۰ مورد هم توزیع شود در پایان سال به ۵۰۰ مورد می‌رسد.

مسوول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه در سال ۹۹ نیز ۵۰۰ مورد توزیع جهیزیه انجام خواهد شد خواستار توجه به این مهم شد.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب