تازه ترین مطالب

تاریخ : 15. بهمن 1398 - 9:52   |   کد مطلب: 32815
حجت الاسلام نقی باقری با بیان اینکه با توجه به شرایط حساس و مهم فضای مجازی حضور همه نیروهای انقلاب در این فضا ضروری است، گفت: فضای مجازی هم اکنون جولانگاه جریان های نفوذ دشمنان شده و مقابله با آن وظیفه همه ماست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ  عصر دیروز در گردهمایی فعالان فضای مجازی این شهرستان با اشاره  به لزوم فعالیت نیروهای انقلابی دراین فضا اظهار کرد:امروز پیرو فرامین  مقام معظم رهبری و با توجه به شرایط حساس  و مهم فضای مجازی حضور همه نیروهای انقلاب در این فضا ضروری است.

وی با تشبیه فضای مجازی به کوه یخی  افزود:فضای مجازی همانند کوه یخی دارای  دو بعد ظاهری و باطنی است که درک بعد باطنی این فضا نیازمند به آموزش های سواد رسانه ای در  تمامی سطوح جامعه دارد.

باقری مدیریت در فضای مجازی را بسیار مهم دانست و گفت: امروز فضای مجازی کشور نیازمند مدیریت جهادی و انقلابی  است مدیریتی که بتواند با تکیه به توان داخلی ابتدا زیرساخت های این فضا را فراهم و شبکه ملی اطلاعات را راه اندازی نماید.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ به انتقاد برخی فضاسازی های شهر کبودراهنگ اشاره کرد و اضافه کرد: برخی ها در چهل یکمین سالگرد انقلاب اسلامی در صدد تضعیف مقام ولایت و کمرنگ کردن نقش امام و رهبری در جامعه هستند.

وی با تاکید بر اهمیت جریان نفوذ در فضای مجازی کشور بیان کرد:فضای مجازی  هم اکنون جولانگاه جریان های نفوذ دشمنان است و مقابله با آن وظیفه همه ماست.

وی تبلیغات سو دشمن در شبکه های اجتماعی را بسیار قوی عنوان کرد و افزود:دشمنان در فضای مجازی با تولید محتوای غیر ارزشی سعی بر ضربه زدن به اعتقادات و ارزش های جامعه ما دارند و تنها راه مقابله با آن ها تولید محتوای فاخر  و ارزشی توسط افراد با بنیه جامعه است.

وی با اشاره به  سرمنشاء اصلی فتنه های اخیر کشور افزود:دشمن با ابزار فضای مجازی در شرایط حساس خواسته های خود را به کاربران فضای مجازی دیکته می کند که این امر نیز مستلزم مدیریت هوشمندانه است .

باقری در انتها با انتقاد از برخی جریان های نفوذ و  خط دهی به دشمنان نظام در حوادث اخیر کشور خاطر نشان کرد:جریان نفوذ و گرا به دشمنان در حوادث اخیر نظام  را تا لبه پرتگاه سقوط برد و همین جریان مانع روشنگری در جامعه است.

انتهای پیام/ وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب