تازه ترین مطالب

تاریخ : 27. بهمن 1398 - 10:59   |   کد مطلب: 32884
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ گفت: نتیجه حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات، نتیجه انتخاب قوی، مجلس قوی و ایرانی قوی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ شامگاه دیشب در جمع نمازگزاران مسجد اعظم این شهر با اشاره به دلایل طرح معامله قرن اظهار کرد: با لطف خدای متعال، اتحاد مسلمانان عامل شکست دشمنان در این طرح ننگین خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: بیانیه گام دوم منشوری است برای ادامه پیشرفت های انقلاب که مخاطب اصلی آن، نوجوانان و جوانان این کشور است.

بداغی با بررسی دو تفکر شاخص سیاسی کشور بیان کرد: متاسفانه برخی مدام دم از سازش می زنند و پیشرفت کشور را در گرو رضایت کدخدا عنوان می کنند که این تفکر  هیچ نتیجه ای برای این کشور به ارمغان نیاورده است.

وی اضافه کرد: در نقطه مقابل تفکر سازش به هر قیمت، تفکر انقلابی و مقاومت است.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ تفکر انقلابی را تفکر تکیه بر توان داخلی دانست و  عنوان کرد: تجربه و تاریخ این کشور نشان داده است که هر جا به قدرت خود متکی شدیم پیشرفت کردیم و پیروز شدیم.

بداغی با اشاره به برخی از این پیشرفت ها در عرصه های مختلف اضافه کرد: امروز در عرصه دفاعی به فناوری تجهیزات پیشرفته و فوق پیشرفته دست پیدا کرده ایم که سردمداران مدعی قدرت در عالم را به زانو درآورده ایم تا جایی که ابرقدرت نظامی جهان مجبور شده اخبار مربوط به حمله به پایگاه عین الاسد را سانسور کند.

وی مقاومت را مایه عزت کشور عنوان کرد و گفت: امروز اعتماد به توان داخل، ساخت موشک های دوربردی را دربرداشته که  آمریکا و اسرائیل را به مذاکره وا داشته است و این حاصل اعتماد به توان داخلی است که محور مقاومت، دشمن را به زانو درآورده است.

بداغی عنوان کرد: استکبار از طریق امپراطوری رسانه ای خود سعی در کاهش حضور مردم در پای صندوق‌های رأی و جنگ روانی و شبهه افکنی علیه نظام دارد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

وی راهبرد دشمن در انتخابات کنونی را فشار حداکثری برای کمرنگ نمودن حضور مردم در پای صندوق های رای دانست و بیان کرد: نتیجه حضور حداکثری در روز ۲ اسفند و خلق حماسه ای دیگر است و انشاالله این حماسه، بار دیگر تمام معادلات دشمنان را برهم خواهد زد.

فرمانده سپاه کبودراهنگ افزود: نتیجه حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات، انتخاب قوی و نتیجه انتخاب قوی، مجلس قوی و نتیجه مجلس قوی، ایرانی قوی خواهد بود.

بداغی در پایان با بیان برخی شاخص های انتخاب اصلح و گله مندی از مجلس دهم گفت: ما از مجلس دهم گلایه مندیم چرا که این مجلس، مجلسی در تراز انقلاب اسلامی نبود.

در پایان این مراسم با حضور فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ از گروه سرود پایگاه بسیج و کانون شهید حاج قاسم سلیمانی مسجد اعظم که در مراسم ۲۲ بهمن شهر اجرای سرود گام دومی ها را داشتند تقدیر شد.

انتهای پیام/وحید رستمی

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب