تازه ترین مطالب

تاریخ : 27. بهمن 1398 - 12:28   |   کد مطلب: 32886
دبیر ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: تعرفه مورد نیاز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از خبرگزاری نافع ؛ ابوالقاسم الماسی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارما بیان کرد: تعرفه انتخابات به تعداد مورد نیاز توزیع و تحویل نمایندگان فرمانداری ها شده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این صندوق های پلمب شده، مهر، تابلو شعب، بنر، پوستر هلوگرام و دیگر ملزمات مورد نیاز انتخابات در بین فرمانداری ها توزیع شد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان اظهار داشت: شمار داوطلبان نمایندگی مجلس در این استان نسبت به روزهای نخست آغاز تبلیغات انتخاباتی کاهش یافته و به ۱۶۴ تن رسیده است.

الماسی ادامه داد: یک میلیون و ۴۰۴ هزار و ۷۳۰ نفر از مردم استان همدان واجد شرایط رای دادن بوده که از این تعداد ۶۳ هزار و ۵۹۱ رای اولی هستند.

وی با بیان اینکه یک هزار و ۲۷۸ شعبه اخذ رای در این استان پیش بینی شده است گفت:  ۲۰ هزار نفر در استان همدان کار اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارند.

استان همدان با یک میلیون و ۷۶۰ هزار نفر جمعیت، ۱۰ شهرستان و هفت حوزه انتخابیه اصلی دارای ۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب