تازه ترین مطالب

تاریخ : 27. بهمن 1398 - 13:41   |   کد مطلب: 32893
مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: از امروز تا روز پنجشنبه دو سامانه بارشی وارد استان می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از خبرگزاری تسنیم ؛ از بعد از ظهر امروز یک سامانه بارشی وارد استان می‌شود و تا بعد از ظهر فردا بارش‌هایی را به صورت برف و باران بر جای می‌گذارد.

وی با بیان اینکه سامانه‌ای که امروز وارد استان می‌شود چندان قوی به نظر نمی‌رسد، ابراز کرد: اما موجی که از روز چهارشنبه وارد استان می‌شود از قدرت و بارش‌های بیشتری برخوردار است.

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان افزود: بارش‌های روز چهارشنبه و پنجشنبه بیشتر به صورت باران است و در نقاط مرتفع استان احتمال بارش برف وجود دارد.

بیشتر بخوانید

هواشناسی ایران 98/11/27|آغاز بارش برف در 19 استان/ اخطاریه برف 45 سانتی‌متری در برخی استان‌ها

بارش برف و باران مجدداً آذربایجان‌غربی را فرا می‌گیرد

بارش برف در جاده‌های خراسان رضوی و شمالی

باقری شکیب با بیان اینکه حداقل تا یک هفته آینده، سرمای شدیدی در استان نخواهیم داشت، ابراز کرد: از امروز تا روز پنجشنبه روند دمای استان افزایشی است.

وی به وضعیت دمای استان در 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت اسدآباد و نهاوند با حداکثر دمای 10 درجه، به عنوان گرمترین نقاط استان و بهار با حداقل دمای منفی 8 درجه سانتی گراد به عنوان سردترین شهرستان استان گزارش شده است.

مسئول پیش بینی هواشناسی استان همدان افزود: دمای شهرستان همدان نیز در روز گذشته بین 9 و منفی 7 درجه سانتی گراد در نوسان بوده است.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب