تازه ترین مطالب

تاریخ : 12. اسفند 1398 - 13:39   |   کد مطلب: 32979
انتقاد شدید منتخب مردم بهارو کبودراهنگ به تحرکات فرقه بهائیت:
خوشحالی بهائیت به دلیل بیماری مردم ایران شرم آور است
منتخب مردم بهارو کبودراهنگ با انتقاد صریح از تحرکات فرقه بهائیت درچند روز اخیر گفت: برملا شدن نیات رسانه های معاند و مثلث شوم سه گانه ی رسانه ای آن ها در حوزه رسانه ای در روزهای آینده با شکست بزرگی مواجه خواهد شد.

عیسی جعفری منتخب مردم شهرستان های بهار و کبودراهنگ دریازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار کورنگ نیوز با توجه به شیوع بیماری کرونا در برخی شهرهای ایران اظهار کرد:تحرکات برخی رسانه های خود فروخته غربی در خصوص بزرگ نمایی بیماری کرونا در ایران و وابستگی شیوع این بیماری در کشورهای دیگر به ایران و متهم کردن مقامات ایرانی به بایکوت خبری بسیار شرم آوراست.

وی درادامه به توجه به ژست حمایت غربی ها از مردم ایران افزود:بر اساس چارچوب مقررات بین المللی بهداشت جهانی مرجع اعلام مبتلایان به بیماری کرونا در ایران وزارت بهداشت می باشد نه رسانه هایی که با دروغ گویی سعی در برهم زدن آرامش ملت ایران دارند ژست دایه مهربان تر از مادر آن ها  این بار به بهانه کرونا نشان از طینت خبیث آن ها دارد.

جعفری با انتقاد شدید از سرکردگان فرقه بهائیت و ردپای آن ها در احتکار مواد بهداشتی بیان کرد:غرب شیفتگان و سرگردگان فرقه ضاله بهائیت در چند روز اخیر با ابراز خشنودی از شیوع بیماری کرونا درایران و حمایت از محتکرین مواد بهداشتی وعده های انتقام از مردم ایران را  مطرح می کردند که در روزهای آینده با شکست بزرگی مواجه خواهند شد.

منتخب مردم بهارو کبودراهنگ جلوه رسانه های غربی از شیوع بیماری کرونا در ایران را غیر واقعی و مغرضانه عنوان کرد و گفت:پرده برداری از پشت پرده مثلث شوم رسانه های وابسته به فرقه بهائیت در چند روز اخیرحقایق تلخی از تلاش های وقیحانه غربی ها برای بزرگ نمایی این بیماری در  ایران را نشان داد که  برملا شدن این واقعیت ها روسیاهی بزرگی برای آن ها به جا خواهد گذاشت.

وی با شاره به نمونه اخیر این موج سواری رسانه ای غربی ها در روزهای سخت ملت ایران اضافه کرد:گزارش مضحکانه شبکه من و تو در خصوص اظهارات آیت الله بهجت با وجود درگذشت 10 ساله ایشان نمونه بارزی از رسوایی رسانه های غربی برای بزرگ نمایی این بیماری در سطح کشور بود.

جعفری در پایان با درخواست از مردم درخصوص رعایت نکات بهداشتی خاطر نشان کرد:با وجود تاثیر کرونا ویروس برجو روانی جامعه از مردم عزیز خواهشمندیم  با هوشیاری تمام و رعایت نکات بهداشتی  این بیماری ویروسی را کنترل نمایند.

 

انتهای پیام/وحید رستمی

 

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب