تازه ترین مطالب

تاریخ : 13. اسفند 1398 - 12:12   |   کد مطلب: 32986
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ خبر داد:
بازدید از تمامی اماکن ورزشی شهرستان کبودراهنگ
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ به همراه مسئول بازرسی و نظارت و سلامت اماکن ورزشی از کلیه باشگاه های خصوصی و دولتی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،فرهاد شکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ در خصوص توجیه مالکان باشگاه های خصوصی و دولتی اظهار کرد:با توجه به شرایط پیش رو و لزوم رعایت نکات بهد اشتی در باشگاه های ورزشی اکیپی از بازرسین بهداشتی این اداره جهت توضیحات لازم در باشگاه های ورزشی حضور پیدا کرده ونکات مهم را به مالکان باشکاه های ورزشی آموزش می دهند.

وی از تمهیدات لازم برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد و افزود:کلیه باشگاه های ورزشی خصوصی و دولتی پیرو دستورالعمل اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تا 20اسفند تعطیل می باشند.

شکری دلایل اصلی این تعطیلی را سلامت ورزشکاران عنوان کرده و گفت:به دلیل حضور افراد مختلف در باشگاه های ورزشی و عدم شیوع ویروس کرونا تصمیم به تعطیلی اماکن ورزشی گرفته شد که انتظار می رود تا پایان زمان موعد باشگاه ها تمهیدات لازم جهت ضدعفونی تجهیزات ورزشی انجام دهند.

وی درپایان خاطر نشان کرد:ضد عفونی کردن و گندزدایی از تمامی اماکن و نجهیزات ورزشی در دستور کار این اداره قرار دارد و تصمیم گیری ها جهت فعالیت باشگاه ها از طریق اداره کل ورزش وجوانان استان متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/وحید رستمی

 

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب