تازه ترین مطالب

تاریخ : 25. اسفند 1398 - 13:01   |   کد مطلب: 33036
جمعی از بازاریان و اصناف شهرستان کبودراهنگ هر کدام به عنوان یک جهادگر سلامت با رعایت نکات بهداشتی به مقابله با کرونا پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،به نقل از خبرگزاری عصر همدان؛جمع کثیری از بازاریان و اصناف شهرستان کبودراهنگ در اقدامی خودجوش ضمن تاکید و رعایت نکات بهداشتی در خصوص بیماری کرونا به بزرگ ترین پویش مبارزه با این بیماری پیوستند.

همه مردم این شهرستان  به عنوان یک جهادگر سلامت گفتند که کرونا را جدی گرفته اند و جهت مقابله با ان نکات بهداشتی را رعایت می کنند.

با توجه به استفاده ایرانی ها از نان به عنوان مکمل سفره های غذا رعایت نکات بهداشتی در نانوایی ها در سلامت جامعه بسیار مهم است.

در همین راستا یکی ار نانوایان شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار عصر همدان گفت: از ابتدای اعلام وجود بیماری کرونا در سطح شهرستان کبودراهنگ کلیه نانوایان شهرستان با رعایت نکات بهداشتی و عدم دریافت اسکناس از مشتریان صندوقی درست کرده ایم.

این نانوا ادامه داد:  مشتری با مراجعه به این صندوق پول نقد یا غیر نقد خود را آنجا پرداخت می کند و با اعلام به صندوق دار نانوایی نان خود را بسته بندی شده دریافت می کند و این اقدام علاوه بر عدم خوردن دست نانوا به پول از احتمال آلوده شدن نان به ویروس جلوگیری می کند.

در ادامه سراغ کارمندان یکی از بانک های شهر رفتیم و با بررسی نکات رعایت شده در بانک از آن ها خواستیم تا توضیحاتی را به همشهریان در خصوص رعایت نکات بهداشتی اعلام کنند.

این کارمند بانک با بیان اینکه باتوجه به اینکه یکی از شغل هایی که بیشتر در معرض خطر ابتلا و ناقل بیماری کرونا باشد کارمندان بانک هستند افزود: به خاطر اینکه ارتباط مستقیمی با پول و اسکناس دارند ما از مردم شهرستان خواهشمندیم با مراجعه کمتر و عدم تجمع در بانک ها و رعایت نکات بهداشتی باعث انتقال ویروس به همدیگر نشوند تا این بیماری در کشور ریشه کن شود.

به گزارش عصر همدان؛ مردم شهرستان کبودراهنگ با پیوستن به پویش جهادگران سلامت استان همدان قدم بزرگی در راستای مقابله با بیماری کرونا برداشته اند و امسال با در خانه ماندن و عدم دید وبازدید عید نوروز حرکت مثبتی در راستای شکست قطعی بیماری کرونا برخواهند داشت.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب