تازه ترین مطالب

تاریخ : 27. اسفند 1398 - 22:24   |   کد مطلب: 33064
علیرضا قربانی دانش آموز فعال کبودراهنگی در مصاحبه با پایگاه تحلیلی خبری کورنگ، دانش آموزان را به عنوان آینده سازان انقلاب ،سکان داران اصلی جنگ نرم و ادامه دهندگان مسیر انقلاب در گام دوم آن معرفی نمود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری کورنگ،علیرضا قربانی از دانش آموزان فعال شهرستان کبودراهنگ بوده که در دبیرستان نمونه دولتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (آینده سازان) مشغول به تحصیل می باشد. وی هم اکنون  با مسئولیت هایی همچون نایب رییس مجمع علوی  سازمان بسیج دانش آموزی استان و نماینده استان در کنگره نخبگان کشور مشغول به فعالیت می باشد.

قربانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری کورنگ  به بیان فعالیت ها،اهداف ودیدگاه های خود پرداخت . قربانی به چند نمونه از فعالیت های خود به عنوان یک دانش آموز نخبه وانقلابی اشاره نمود و اظهارداشت:بنده در طی فعالیت در مجموعه های دانش آموزی و... فعالیت های شاخصی همچون پیگیری و برگزاری برنامه های تحلیل وبررسی بیانیه گام دوم انقلاب در سطح شهرستان،هماهنگی و نوشتن آیین نامه پارلمان دانش آموزی استان، مطالبه حل مشکلات قشر دانش آموزی استان از مسئولین استانی و کشوری را داشته و همچنین توفیق همکاری در گروه بهداشتی و جهادی نسیم یار مهدیه کبودراهنگ که در جریان اخیر اقدام به تهیه و توزیع چندین هزار بسته بهداشتی وفرهنگی خدمت مردم شریف کبودراهنگ ، ضدعفونی  خیابان ها ومعابر و همچنین غبار روبی وعطرافشانی مزار پاک و مطهر شهدای کبودراهنگ در روز شهدا به انجام رسانده است؛داشته باشم.

وی با بیان انتظار رهبری و جامعه را از دانش آموزان به عنوان آینده سازان جامعه افزود:.اصلی ترین و مهم ترین وظیفه دانش آموزان از دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خوب درس خواندن است. از آن جایی که آینده انقلاب به دست دانش آموزان امروز رقم خواهد خورد ،لازم است دانش آموزان نسبت به علم آموزی خود اهتمام بورزند تا بتوانند در آینده به خوبی در جایگاه خود به جامعه خدمت کنند. همچنین فعالیت در تشکل ها وسایر مجموعه های دانش آموزی در جهت پیشبرد اهداف انقلاب و تحقق آرمان های والای آن مقوله ای است که از دانش آموزان فعال وانقلابی انتظار  می رود.

نایب رییس مجمع علوی ادامه داد:با توجه به اینکه نوع وابزار جنگ امروز دشمنان اسلام وانقلاب تغییر کرده است، شایسته است که نسبت به زمینه جنگ کنونی دشمن یعنی جنگ نرم اشراف پیدا کرد و به عنوان افسرجوان جنگ نرم در میدان عمل به مقابله با هجمه های روانی دشمنان در این عرصه پرداخت و بتوانیم شکست هایی به یادماندنی برای دشمنان با انتقال و تبیین  رسالت ناب انقلاب و شهدا به مردم علی الخصوص جوانان در راستای ازبین بردن هجمه ها وفتنه های نرم ،رقم بزنیم.

درآخر قربانی از دانش آموزان و همسن وسالان خود مطالعه تاریخ را با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری برای افزایش آگاهی وشناخت ، همچنین حرکت در مسیر گام دوم انقلاب و حمایت مسئولین از این قشر را خواستار شد.

انتهای خبر/حسنی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب