تازه ترین مطالب

تاریخ : 4. فروردين 1399 - 18:19   |   کد مطلب: 33076
فرماندار کبودراهنگ با بیان اینکه فعلاً تلفنی از خانواده آقای زارعی، مدافع سلامتی که دچار قطع عضو شد، دلجویی شده است در پاسخ به اینکه آیا این فرد می‌تواند عنوان جانبازی دریافت کند، گفت: اقدامات لازم در این راستا بنابر دستورالعمل‌ کشوری انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،پیش از سال نو همزمان با گندزدایی و ضدعفونی روستای سردارآباد کبودراهنگ برای ارائه خدمات به مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا یکی از بسیجیان فعال در این اقدام دچار سانحه شده و دست چپ خود را از دست داد.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این خصوص اظهار کرد:  فعلاً تلفنی از خانواده آقای زارعی، مدافع سلامتی که دچار قطع عضو شد، دلجویی کرده‌ایم ضمن اینکه از صمیم قلب از این واقعه متأثر شدیم.

حجت‌الله مهدوی در پاسخ به این سوال که آیا این فرد می‌تواند عنوان جانبازی دریافت کند یا خیر گفت: ما در شهرستان تابع سیاست استان و در نهایت سیاست‌های کشور هستیم.

وی گفت: همچون دستور مقام معظم رهبری در مورد شهدای خدمت در این زمینه نیز سیاست‌های ابلاغی حتما در شهرستان اعمال خواهد شد.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ با اشاره به اینکه در حال حاضر این مهم در دست بررسی است افزود: امیدواریم هر یک از افرادی که خالصانه در این راه گام نهاده به مردم کمک کردند هیچ گاه دچار مشکل نشوند و اگر چنین اتفاقی رخ داد بتوانیم بنابر قانون خدمات لازم را به آنها ارائه دهیم.

وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر به صورت تلفنی از خانواده آقای زارعی دلجویی صورت گرفته است تصریح کرد: اقدامات لازم در مورد موضوع مربوط به ایشان بنابر دستورالعمل‌های کشوری و استانی انجام خواهد شد.

فرمانعلی زارعی اهل روستای سردارآباد شهرستان کبودراهنگ با همکاری دهیاری روستا به منظور گندزدایی منطقه از ویروس کرونا فعالیت می‌کرد که متاسفانه در حین انجام کار دست چپ او به گاردان تراکتور گیر کرده و قطع می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب