تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 6. فروردين 1399 - 10:47   |   کد مطلب: 33078
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از ادامه روند کاهشی مصرف بنزین و ثبت رکورد مصرف در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از خبرگزاری ایسنا ؛

امین روستایی با اعلام این خبر اظهار کرد: بر خلاف چند سال و دهه‌های گذشته، در روزهای پایانی سال ۹۸ و نقطه اوج مصرف فرآورده های نفتی، آمارها حکایت از کاهش شدید مصرف بنزین در بخش حمل و نقل دارد.

وی افزود: با آگاهی مردم برای در خانه ماندن و کاستن از ترددهای بی مورد و اقدام مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مبنی بر منع جدی ساکنان استان از ترددهای غیرحیاتی و عدم ارائه قطعی هرگونه خدمات به مسافران وارده به استان، هیچ گونه افزایشی در مصرف سوخت های مایع و گاز طبیعی فشرده نداشتیم.

روستایی ادامه داد: در هشت ناحیه پخش فرآورده های نفتی استان همدان طی سه روز پایانی سال ۹۸ و سه روز نخست از سال ۹۹ در مقایسه با نرم معمول مصرف روزانه بنزین در شرایط عادی استان با کاهش چشمگیر مصرف مواجه بودیم که کمینه منفی ۷ درصد و بیشینه منفی ۴۴ را نشان می دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، وی این کاهش مصرف را امیدوار کننده و نشانه درک صحیح عموم مردم از راهکار اصلی مقابله با انتشار و شیوع کروناویروس دانست و اذعان کرد: ذخیره‌سازی انواع سوخت در استان از هر زمان دیگری بهتر است و سوخت‌رسانان با تمام ظرفیت جایگاه‌ها و مجاری عرضه آماده خدمت رسانی هستند اما از مردم می خواهیم مراجعات خود را به پمپ بنزین ها کم کنند تا هر چه زودتر این بیماری از شهر و استان و کشور ریشه کن شود.

انتهای پیام / ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب