تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 16. فروردين 1399 - 12:55   |   کد مطلب: 33082
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: شبکه اجتماعی دانش‌آموزان(شاد) از شنبه ۱۶ فروردین کار خود را همزمان با سراسر کشور آغاز می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از خبرگزاری ایسنا ؛

محمد پورداوود با بیان اینکه آموزش مجازی از روزهای آغارین اسفندماه آغاز شده است، اظهار کرد: معلمان در فضای مجازی و یا به صورت تلفنی، آموزش دروس را انجام می‌دهند.

وی درباره آغاز به کار شبکه اجتماعی دانش‌آموزان(شاد) از روز شنبه ۱۶ فروردین ماه، یادآور شد: مقدمات لازم برای راه اندازی این شبکه و بهره‌مندی همکاران فرهنگی و دانش آموزان استان فراهم شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان افزود: در این شبکه، مدیران مدارس از طریق سامانه سناد، یکی از پیام‌رسان‌های داخلی بله، گپ، آی گپ، سروش و روبیکا را به معلمان و دانش آموزان برای آموزش مجازی اعلام خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: گروه‌های کلاسی بر اساس اطلاعات سامانه سناد از قبل در پیام‌رسان انتخابی توسط مدیر مدرسه  شکل گرفته و همه دانش آموزان یک کلاس در آن گروه عضو هستند.

پورداوود با بیان اینکه آموزش‌های مجازی در حوزه سلامت نیز توسط این اداره کل انجام می‌شود، گفت: نکات آموزشی و اصول بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در سایت آموزش و پرورش استان همدان برای استفاده دانش‌آموزان قرار گرفته است.

به گزارش کمیته فرهنگی طرح فاصله گذاری اجتماعی استان همدان، وی ادامه داد: در حوزه پرورشی، مشاوره خانواده در ۱۹ مرکز مشاوره استان به صورت تلفنی ارائه می‌شود و والدین می‌توانند با تماس با مراکز مشاوره، اطلاعات لازم را دریافت کنند.

انتهای پیام /ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب