تازه ترین مطالب

تاریخ : 17. فروردين 1399 - 12:44   |   کد مطلب: 33095
فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه خبر داد:
آغاز رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه علیه کرونا در همدان
فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه از برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه علیه کرونا در همدان خبرداد و گفت: همت و همکاری همگانی برای مقابله با این بیماری تداوم خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از خبرگزاری فارس ؛ سردار محمد نظر عظیمی صبح یکشنبه در مراسم آغاز رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه علیه کرونا در شهر همدان با تسلیت شهادت حاج میرزا محمد سلگی اظهار کرد: پاسداران و بسیجیان دیروز در صحنه‌های مختلف در مقابله با استکبار جهانی برای دفاع از دین خدا وارد میدان شدند و امروز نیز در صحنه‌های دیگری در خدمت ملت بزرگ ایران هستند.

وی با قدردانی از تمام کسانی که در مقابله با بیماری کرونا پای کار هستند قدردانی کرد و گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی، پزشکان، پیراپزشکان و بسیجیان از ابتدا با تمام توان در این عرصه حضور داشتند و همچنان پای کار هستند که قدردان تلاش‌های آنان هستیم.

سردار عظیمی با یادآوری اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا رزمندگان سپاه و بسیجیان در نقاط مختلف کشور به صورت محلی و منطقه‌ای اقدامات خودجوشی را انجام داده‌اند، گفت: بعد از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر دفاع بیولوژیک، اجرای این رزمایش توسط سپاه و یگان‌های مردم پایه و بسیجیان دلاور شروع شد.

وی بااشاره به اینکه در غرب کشور و از پنجم فروردین ماه در دو شهرستان استان کرمانشاه رزمایش انجام شد و تا امروز تعدادی از شهرهای آلوده در ایلام و کرمانشاه ضد عفونی شده‌اند، گفت: همدان یکی از استان‌های دیگر برای اجرای این رزمایش است.

فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه ملت ایران بدون توجه به جنگ روانی و تبلیغات ناجوانمردانه یکپارچه و با تمام توان در کنار هم حضور دارند، گفت: سپاه، ارتش و سایر دستگاه‌ها نیز با تمام توان حضور داشته تا برگ زرین دیگری بر افتخارات ملت عزیز ایران افزوده شد.

وی با یادآوری اینکه رزمندگان سپاه در سراسر کشور برای ضدعفونی معابر و مناطق تعیین شده پای کار هستند، گفت: تا ریشه کنی این بیماری تلاش‌ها تداوم خواهد داشت.

انتهای پیام /ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب