تازه ترین مطالب

تاریخ : 9. ارديبهشت 1399 - 10:43   |   کد مطلب: 33231
شاهرود - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بابیان اینکه دنیا توان ایران و تروریست بودن آمریکا را باور دارد، گفت: تهدید آمریکا در خلیج‌فارس جوسازی رسانه‌ای و ناشی از ترس است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تهدیدهای آمریکا در خلیج‌فارس، ابراز داشت: آمریکایی‌ها آن‌قدر از ایران اسلامی رعب و وحشت دارند که وقتی می‌خواهند به آن سرپوشی بگذارند جوسازی رسانه‌ای می‌کنند و چیزی جز این نخواهد بود.

وی ضمن بیان اینکه نیروهای ایران در حال انجام مأموریت‌های ویژه خود در دفاع از مرزهای خاکی و آبی هستند و هیچ قصد ماجراجویی ندارند، افزود: نیروهای آمریکایی متشکل از افراد بزدل، متجاوز و تروریستی هستند که می‌خواهند از هر کاه‌ی کوهی بسازند که خوشبختانه دنیا توان ما و هم تروریست بودن آمریکا را باور دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به این پرسش که مهم‌ترین دستاورد ارتش در سال ۹۸ چه بوده است، ابراز داشت: شاید بهترین پاسخ را بتوان در این جمله خلاصه کرد که توانستیم باوجود همه کارشکنی‌های آمریکا و متحدانش، روی پای خود بمانیم و این رویه‌ای است که تداوم خواهد داشت.

حیدری در ادامه تصریح کرد: در عرصه‌های سایبری، سازه‌ای و درمجموع آن چیزی که برای جنگ‌های آینده موردنیاز باشد شکر خدا نیروی زمینی ارتش خیلی خوب قد علم کرده و دستاوردهای منحصربه‌فردی داشته است که در فرصت‌های زمانی مناسب به مردم معرفی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص پرتاب ماهواره نور به فضا نیز افزود: پرتاب ماهواره اقدام دشمن‌شکنی بود که دنیا فهمید ایران اسلامی به برکت اتکا به توان و نیروی داخلی در همه عرصه‌ها جایگاه خود را در دنیا باز می‌کند جای ما در فضا خالی بود که الحمدالله با این اقدام توانستیم سر جای خود در فضا بنشینیم و این اقدامات تا زمانی گسترش پیدا خواهد کرد که ایران بیشتر بتواند قابلیت‌هایی که جمهوری اسلامی به آن نیاز دارد را رفع وابستگی کند.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب