تازه ترین مطالب

تاریخ : 31. ارديبهشت 1399 - 12:09   |   کد مطلب: 33347
برخی کانال ها در شبکه های اجتماعی و رسانه های محلی شهرستان کبودراهنگ و حتی رسانه های استانی در چند روز اخیر به استعفای مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران گل تپه پرداخته و خبرهای ضد و نقیضی از این استعفا منتشر کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،برخی رسانه ها و کانال های خبری در چند روز اخیر خبر از عزل مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش گل تپه داده بودند که با بررسی ادعاهای این رسانه ها و توضیحات تکمیلی از جانب مدیرعامل و رئیس هییت مدیره مشخص شد این رسانه ها اهدافی به جز اطلاع رسانی درست از مباحث در شهرستان را دنبال می کنند در حالی که رسالت اصلی رسانه ها اطلاع رسانی درست از رویدادهای جامعه است.

روزنامه همدان پیام در یادداشتی از قول رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی دهیاران گل تپه از عزل مدیر عامل این شکرت خبر داده و اعلام کرده بود که طی جلسه ای که با حضور تمامی اعضا برگزار شد، مدیرعامل این شرکت عزل و با رای اکثریت اعضا، رضا عصمتی به عنوان سرپرست انتخاب گردیده است.

صبح امروز در تماسی تلفنی با حسنعلی حمیدی مصفا، رئیس هییت مدیره تعاونی روستایی دهیاران بخش گل تپه موضوع را پیگیری کردیم که وی ضمن عدم اطلاع از موضوع عزل مدیر عامل اظهارکرد: موضوع مطرح شده توسط برخی رسانه ها به هیچ وجه صحت نداشته و دروغ محض است و بنده با هیچ رسانه ای مصاحبه نکرده ام و انتشار مصاحبه از جانب بنده قابل پیگیری خواهد بود.

حمیدی در خصوص موضوع استعفای مدیر عامل شرکت افزود: آقای روح الله اسفندیاری در تاریخ ۱۴اردیبهشت سال جاری استعفای کتبی خود را تقدیم هییت مدیره کرده اند که تا کنون نیز با استعفای ایشان موافقت نشده واین درخواست توسط اعضای هیئت رئیسه در حال بررسی است.

بعد از این تماس با روح الله اسفندیاری مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی دهیاران بخش گل تپه تماس گرفته و جویای این موضوع شدیم که وی نیز اظهار بی اطلاعی کرد.

اسفندیاری ضمن تایید صحبت های رئیس هیت مدیره در خصوص دلایل استعفای خود گفت:با توجه به اینکه چندین سال از حضور بنده در این مسئولیت سپری می شود و با اعتقاد راسخ بنده به عدم چسبندگی مدیران به مسئولیت های مختلف لازم بود تا تغییراتی در نگرش مدیریتی و استفاده از ایده های نو و طرح های بهتر در این شرکت ایجاد شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: برخی مدیران فرض نهفته ای در اعماق فکری خود دارند که فقط آن ها می توانند درمسئولیت های محوله مدیریت کنند که بنده به شدت مخالف این موضوع هستم.

هرچند مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی دهیاران بخش گل تپه سخنی از مسئولیت جدید خود به میان نیاورد ولی شنیده ها حاکی از آن است که این مدیر عامل مستعفی به زودی به مسئولیت مهمی در سطح شهرستان خواهد رسید.

انتهای پیام/ وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب