تازه ترین مطالب

تاریخ : 3. خرداد 1399 - 12:27   |   کد مطلب: 33354
اولین ارزیابی و سنجش دانش آموزان با رعایت پروتل های بهداشتی در تمامی مقاطع تحصیلی مدرسه راهیان کوثر شهرستان کبودراهنگ آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،امیر علی زینتی مدیر شعبه مدرسه راهیان کوثر شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به از سر گیری فعالیت های مدارس سطح شهرستان بعد از تعطیلی کزرونایی اظهارکرد:اولین ارزیابی و سنجش دانش آموزان با رعایت پروتل های بهداشتی در تمامی مقاطع تحصیلی مدرسه راهیان کوثر آغاز شده است.

وی با توجه به عدم حضور دانش آموزان درچند ماه اخیر در سطح مدارس افزود: با توجه به تعطیلی اجباری و  فعالیت های مثبت و مستمر دبیران محترم در فضای سایبری و شبکه های اجتماعی برگزاری سنجش و  ارزیابی از توانایی دانش آموزان یکی از ملزومات آموزشی برای رفع اشکلات درسی  و تحصیلی است.

زینتی در خصوص نحوه برگزاری سنجش  و ارزیابی دانش آموزان گفت:این ارزشیابی به صورت اجباری نبوده و دانش آموزان با صلاحدید والدین و با توجه به نیاز به رفع اشکلات درسی در این آزمون ها شرکت می کنند.

مدیر شعبه راهیان کوثر شهرستان کبودراهنگ اضافه کرد:توزیع بیش از ۳ هزار ماسک بهداشتی به صورت مداوم  و برگزاری ارزش یابی ها در محیط های سر باز از اقدامات مهم راهیان کوثر برای پیش گیری از ابتلا به بیماری کرونا می باشد.

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب