تازه ترین مطالب

تاریخ : 17. خرداد 1399 - 9:57   |   کد مطلب: 33420
مسئول حوزه نمایندگی سپاه شهرستان کبودراهنگ:
استکبار ستیزی بارزترین روحیه امام خمینی(ره) بود
علیرضا گودرزی با بیان اینکهاستکبار ستیزی بارزترین روحیه امام خمینی ره بود، گفت اصلی ترین هدف امام خمینی از انقلاب اسلامی نجات محرومان عالم برپایی نظام مهدوی و مقدمه سازی برای ظهور امام مهدی (عج) بود.

علیرضا گودرزی،مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با کورنگ نیوز  با اشاره به  ابعاد گوناگون شخصیت امام خمینی(ره) اظهار کرد: تعبد،توکل،بصیرت سیاسی و همچنین روحیه استکبار ستیزی از بارزترین ویژگی های امام راحل بود.

وی شناخت شخصیت الهی امام را از ملزومات آشنایی نسل جوان دانست و افزود: همانطور که آشنایی نسل جوان با ارزش های انقلاب، اسلام، دفاع مقدس و شهید وشهادت از ملزومات مهم جامعه است  در کنار این ها شناخت سیره امام از مهم ترین ملزومات جامعه جوان است.

گودرزی اصلی ترین هدف امام خمینی از انقلاب اسلامی را نجات محرومان عالم و برپایی نظام مهدوی و مقدمه سازی برای ظهور امام مهدی (عج)  برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی با یاری از محرومان و برپایی عدالت بیدارکننده کل جهان اسلام و نماد مقابله با استکبار در جهان شده است واین انقلاب زمینه ساز ظهور مهدی موعود (عج)خواهد شد.

وی مهم ترین اصل و رمز پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت و ولایت فقیه دانست و بیان کرد: وحدت و ولایت فقیه اصلی ترین رمز پیروزی انقلاب اسلامی در این زمان است.

مسئول حوزه نمایندگی سپاه شهرستان کبودراهنگ در ادامه با توجه به دیدگاه امام خمینی در مواجهه با استکبار جهانی افزود: تا زمانی که چپاولگران دست از تحریم و زیاده خواهی های خود برندارند محال است صلح وآرامش در جهان حاکم شود.

وی در پایان در خصوص آغاز به کار مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: انتظارات امام از مجلس شورای اسلامی این است که مجلس باید پایگاه مستحکم مقاومت در برابر نظام سلطه باشد وجایگاه مجلس باید حفظ شود و از هرنوع اختلاف و جبهه بندی دوری کنند.

انتهای پیام /وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت