تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 1. تير 1399 - 11:35   |   کد مطلب: 33497
حسن خانجانی با بیان اینکه نظارت بر اجرای مصوبه افزایش تا ۲۵ درصد اجاره بهاء با صنعت و معدن است و سازمان تعزیرات حکومتی باید رسیدگی کند، گفت: کاملا در جریان راه های فرار از این مصوبه هستیم اما تا جایی که قانون به ما اجازه می دهد ورود کردیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،به نقل از عصر همدان؛

حسن خانجانی، دادستان عمومی و انقلاب همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان با اشاره به مصوبه افزایش تا ۲۵ درصد اجاره بهاء اظهار کرد: اتحادیه بازرسی باید نظارت کند و در اصل نظارت با اداره صنعت معدن و تجارت است.

وی افزود: در تماسی با مدیر کل تعزیرات حکومتی استان هماهنگی ها انجام شد و در این خصوص مشکلی وجود ندارد.

دادستان عمومی و انقلاب همدان خاطر نشان کرد: نظارت بر اجرای مصوبه افزایش تا ۲۵ درصد اجاره بهاء با صنعت و معدن است و سازمان تعزیرات حکومتی باید رسیدگی کند.

خانجانی در پاسخ به این سوال که آیا به راه های گریز از این قانون توجه شده است یا خیر، گفت: ما کاملا در جریان راه های فرار از این مصوبه هستیم اما تا جایی که قانون به ما اجازه می دهد ورود کردیم.

وی ادامه داد: ما در جریان اینکه قرار داد ها ممکن است بین موجر و مستاجر دستی شود، هستیم اما در برخی جاها راهکار قانونی نداریم.

دادستان عمومی و انقلاب همدان در ادامه با اشاره به ضرب و شتم خبرنگارهمدانی توسط کارکنان هتل امیران عنوان کرد: من خبر را شنیدم و اعلام کردم که این خبرنگار شکایت بکند ما رسیدگی می کنیم.

خانجانی گفت: در صورتی که شکایت خبرنگار به دست ما برسد رسیدگی می کنم اما هنوز چیزی به دست ما نرسیده است.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب