تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 7. تير 1399 - 13:37   |   کد مطلب: 33539
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه شهدا خون پاک خود را در مسیر استقرار و تثبیت عدالت تقدیم اسلام و انقلاب کردند، گفت: امروز دستگاه قضا با تاسی از شهدا عدالت محوری را سرلوحه امور خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،به نقل از عصر همدان؛به مناسبت هفته قوه قضائیه و گرامیداشت این هفته رئیس کل دادگستری استان همدان در راستای تکریم خانواده های معظم شهداء و تجدید بیعت با آرمان های نورانی شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم و کشور در منزل خالق کتاب ارزشمند « وقتی مهتاب گم شد » شهید گرانقدر سردار علی خوش لفظ حضور یافت و با خانوادۀ این شهید شاخص استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محمدرضا عدالتخواه رئیس کل دادگستری استان همدان با اشاره به نقش آفرینی بی بدیل شهدای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در زمینه سازی طلوع عصر مهدوی (عج)، گفت: امروز ملت ما از مردم گرفته تا مسئولان و در یک کلام ایران اسلامی، عزت و آزادی خود را مرهون شهیدانی هستند که با نثار جان و خون خود شجرۀ طیبه اسلام را آبیاری کردند.

وی اظهار کرد: همین خون های پاک است که انقلاب اسلامی را در عصر طوفان فتنه ها و بلایا پاسداری کرده و اینک وظیفۀ مردم و مسئولان است تا با تأسی به راه و سیرت شهداء دین خود را نسبت به شرع مقدس، مقام عظمای ولایت و میهن اسلامی اداء کنند.

رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه شهدا خون پاک خود را در مسیر استقرار و تثبیت عدالت تقدیم اسلام و انقلاب کردند، افزود: امروز دستگاه قضا با تاسی از شهدا عدالت محوری را سرلوحه امور خود قرار داده است.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب