تازه ترین مطالب

تاریخ : 7. مرداد 1399 - 13:15   |   کد مطلب: 33722
حوزه بهار و کبودراهنگ بین دو نماینده استان تقسیم شد؛
بهار به فلاحی رسید، کبودراهنگ به آزادی خواه
پس از درگذشت نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در ماه های ابتدایی شروع به کار مجلس مجمع نمایندگان همدان تصمیم بر انتخاب نماینده معین برای دو شهرستان گرفتند و احمد حسین فلاحی نماینده مردم همدان به عنوان نماینده معین بهار و حجت الاسلام آزادی خواه نماینده مردم ملایر به عنوان نماینده معین کبودراهنگ انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،درگذشت نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در ماه های آغازین شروع به کار مجلس یازدهم اتفاق تلخ و بی سابقه ای برای مردم این دو شهرستان بود و تا انتخابات میان دوره که سال ۱۴۰۰ برگزار می شود این شهرستان ها نماینده ای در مجلس شورای اسلامی ندارند.

رئیس شورای شهر بهار در گفت و گو با خبرنگار ما؛ از انتخاب احمدحسین فلاحیی نماینده مردم همدان و فامنین به عنوان نماینده معین شهرستان بهار و کبودراهنگ در یک سال باقی مانده تا انتخاب نماینده میان دوره خبر داد.

حسین فیض الهی در این باره گفت: بر اساس تصمیم مجمع نمایندگان استان و ابلاغ هئیت رئیسه مجلس جناب دکتر احمد حسین فلاحی نماینده همدان به عنوان نماینده معین شهرستان انتخاب شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه جناب آقای جعفری منتخب حوزه انتخابیه دار فانی را وداع گفت، تا انتخاب نماینده رسمی این حوزه، حجت الاسلام دکتر فلاحی به عنوان نماینده معین شهرستان بهار انتخاب شده و امورات شهرستان در این بخش را پیگیری خواهد کرد.

رئیس شورای شهر بهار بیان کرد: به دلیل گستردگی منطقه تصمیم بر این شد که هر یک از شهرستان های بهار و کبودراهنگ یک نماینده معین جداگانه داشته باشند به همین دلیل جناب آقای آزادی خواه، نماینده مردم ملایر نیز به عنوان نماینده معین کبودراهنگ انتخاب شده است.

احمد حسین فلاحی  تحصیلات ابتدائی را در زادگاهش در یکی از روستا‌های سربند اراک سپری و در سال ۱۳۶۷ با مدرک سیکل وارد حوزه علمیه اراک شد و همزمان تا دیپلم تحصیلات را ادامه داد.

در سال ۱۳۷۲ وارد حوزه علمیه قم شد و دروس سطح را در محضر اساتیدی همچون مرحوم شیخ حسن تهرانی، موسوسی تهرانی، بیگدلی، فقیهی، آل غفور گذراند و در سال ۱۳۷۶ وارد درس خارج و از محضر حضرات آیات آیت الله سبحانی، مکارم شیرازی، جوادی آملی، وحید خراسانی و سید احمد خاتمی بهره‌مند شد.

یک دوره درس خارج اصول را از محضر آیت الله سبحانی و ۸ سال خارج فقه آیت الله مکارم و ۲ سال خارج فقه آقای خاتمی و مدتی کمتر از یک سال هم از محضر حضرات آیات جوادی آملی و وحید خراسانی بهره برد.

در سال ۷۶ همزمان با درس خارج وارد موسسه کلام اسلامی شد و دوره سطح ۴ را در آنجا سپری کرد و از محضر اساتید بزرگواری، چون آیت الله سبحانی و ربانی گلپایگانی بهره‌مند شد.

با فارغ التحصیل شدن از آنجا همزمان با تدوین پایان نامه سطح ۴، دوره تخصصی مذاهب اسلامی را گذراند و مدت دو سال بعنوان پژوهشگر با مرکز مطالعات حوزه همکاری داشت.

با دفاع از پایان نامه در سال ۱۳۸۵ وارد دانشگاه پیام نور شد و با عضویت هیئت علمی تاکنون در استان همدان مشغول فعالیت بوده و در حوزه علمیه همدان هم  مشغول تدریس است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب