تازه ترین مطالب

تاریخ : 8. مرداد 1399 - 12:44   |   کد مطلب: 33735
حسین ربیعی با بیان اینکه امروز دشمن توان خود را در میدان های مختلف جنگ به کار گرفته تا با جنگ های روانی و رسانه ای بر جوامع اسلامی غلبه کند، گفت: جنگ رسانه ای و روانی راهبرد اصلی نظام سلطه برای تغییر دولت ها، ملت ها و کنترل اذهان عمومی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،حسین ربیعی مسئول سازمان فضای مجازی سپاه انصارلحسین (ع) همدان در جمع بسیجیان بخش شیرین سو با اشاره به ابعاد مختلف جنگ در دنیای امروز و دنیای استکبار اظهار کرد: امروز در یک جنگ واحد با دشمن مواجه نیستیم و دشمن توان خود در میدان جنگ را در ابعاد و شکل های مختلف پای کار آورده تا نظام اسلامی را ساقط کند.

 

وی با نگاه به ابعاد مختلف جنگ روانی و رسانه ای دشمن افزود: امروز جنگ روانی و رسانه ای دشمن بخش مهمی از فعالیت های سیاسی،اقتصادی و فرهنگی جوامع را تحت الشعاع قرار داده است و این جنگ راهبرد اصلی نظام سلطه برای تغییر دولت ها و ملت ها و کنترل اذهان عمومی است.

 

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه انصارالحسین(ع) گفت: امروز میدان اصلی جنگ رسانه ای دشمن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است که به دلیل ماهیت غربی این رسانه ها و قدرت بدون توازن دشمن در این عرصه رویارویی در این عرصه را بسیار سخت کرده است.

 

ربیعی راهبرد اصلی مبارزه و رویارویی فرهنگی با دشمن در فضای مجازی را بیانات مقام معظم رهبری دانست و افزود: به فرموده مقام معظم رهبری فضای مجازی در اشغال دشمن است پس ورود هوشمندانه و استفاده از افراد دارای بنیه در این عرصه و راندن و تاراندن دشمن در عرصه فضای مجازی بهترین راه مقابله با دشمن عرصه جنگ نرم است.

 

وی در انتها با تاکید بر تولید محتوای فاخر در فضای مجازی خاطر نشان کرد: روش مقابله نتیجه بخش در عرصه جنگ نرم تولید محتوای فاخر در این بستر است تا بتوانیم از لحاظ محتوایی دشمن را به زانو دربیاوریم.

 

انتهای پیام/وحید رستمی 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب