تازه ترین مطالب

تاریخ : 13. مرداد 1399 - 8:25   |   کد مطلب: 33783
حمید گلی‌پور با بیان اینکه لزومی ندارد اشتغال چند صد نفر را به خاطر ویروسی که مدت ها وجود خواهد داشت مختل کرد، گفت: برای برپایی نمایشگاه ها به کمک علوم پزشکی، پروتکل مناسب نمایشگاهی تهیه شده و با رعایت موارد تعریف شده توانستیم مشاغل را سرپا و سلامتی مردم را حفظ کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،حمید گلی‌پور، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی از امروز آغاز به کار می کند و تا ۱۷ مرداد ادامه دارد، اظهار کرد: در این نمایشگاه ۶۰ واحد از ۶ استان شرکت می کنند و آخرین دستاوردها را به نمایش می گذارند.

وی با اشاره به اینکه ساعت بازدید نمایشگاه از ۱۶ تا ۲۱ است، افزود: بازدیدکنندگان می توانند در روزهای پنجشنبه و جمعه از ۱۰ صبح تا ۲۱ شب از نمایشگاه بازدید کنند.

گلی‌پور شعار نمایشگاه را “تولید باید از مرزها بگذرد” اعلام کرد و گفت: در راستای حمایت از کالای ایرانی به کمک اصحاب رسانه نیاز داریم تا فرهنگ خرید و استفاده مردم از لوازم خانگی ایرانی در مقابل لوازم خانگی خارجی گسترش یابد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان با اشاره به سخنان رهبرمعظم انقلاب مبنی براینکه فرمودند دشمن می خواهد از لحاظ اقتصادی ما را به مرز فروپاشی برساند، تصریح کرد: این مسئله واقعیت امروز جامعه است و ما برای آنکه دشمن به هدف خود نرسد اقدام به برپایی نمایشگاه در صنعت های مختلف می کنیم تا از تولیدکنندگان حمایت داشته باشیم.

وی با تاکید براینکه برای برپایی نمایشگاه ها به کمک علوم پزشکی پروتکل مناسب تهیه شده است، خاطرنشان کرد: مسئولان علوم پزشکی در همه نمایشگاه ها حضور پیدا کرده و بر اساس بازرسی های انجام شده ما را یکی از بهترین دستگاه ها در رعایت پروتکل ها اعلام کردند.

گلی‌پور با بیان اینکه محیط امن و بهداشتی در سه نمایشگاه گذشته برای مردم ایجاد کردیم، افزود: برگزاری نمایشگاه ها رونق اقتصادی برای استان داشته و معتقدیم لزومی ندارد اشتغال چند صد نفر را به خاطر ویروسی که مدت ها وجود خواهد داشت مختل کنیم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان در پایان گفت: با برگزاری هر نمایشگاه حدود ۴۰۰ نفر به حلقه اشتغال می آیند و با رعایت پروتکل های تعریف شده توانستیم مشاغل را سرپا نگه داشته و سلامتی مردم را حفظ کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب