تازه ترین مطالب

تاریخ : 13. مرداد 1399 - 10:03   |   کد مطلب: 33789
بیش از 250 بسته لوازم التحریر و البسه دانش آموزی در راستای پویش همکلاسی مهربان به مناسبت دهه امامت و ولایت در سطح شهرستان کبودراهنگ به دانش آموزان کم برخوردار و خانواده های آسیب دیده اقتصادی به دلیل کرونا اهدا گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،پویش همکلاسی مهربان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در آستانه بازگشایی مدارس در سطح شهرستان کبودراهنگ برگزار گردید.

سرهنگ نصرالله سوادی مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان کبودراهنگ  با اشاره به طرح بزرگ همکلاسی مهربان در سطح حوزه های دانش آموزی اظهارکرد:پویش همکلاسی مهربان با هدف تقویت روحیه  نوع دوستی و ایثار و انفاق  و دستگیری از خانواده های آسیب دیده بیماری کرونا  در سطح حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی خواهر و برادر شهرستان آغاز به کار کرده است.

وی با اعلام زمان و مکان برگزاری این پویش افزود:این پویش ازنیمه تیر ماه سال جاری آغاز و تا انتهای شهریور ماه در سطح تمامی حوزه های خواهر و برادر بسیج دانش آموزی ادامه خواهد دشت.

سوادی با تشریح اهداف این پویش سراسری اضافه کرد: این پویش به همت دانش آموزان بسیجی و خیرین شهرستان کبودراهنگ با تهیه ملزومات تحصیلی دانش آموزان همانند خرید کیف،کفش،لباس مدرسه و لوازم التحریر دیگر که جز تولیدات ملی هستند راه اندازی و در حال اجرا است.

مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به مراحل برگزاری این پویش بیان کرد: مرحله اول  این پویش با اهدای بیش از 250بسته لوازم التحریر با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان برگزار شد.

وی در انتها با دعوت از عموم خیرین و دانش آموزان عزیز خاطر نشان کرد:دانش آموزان و خیرین می توانند کمکئ های نقدی و غیر نقدی خود را به مراکز بسیج دانش آموزی تحویل نموده و در این امر خداپسندانه مشارکت نمایند.

انتهای پیام/وحید رستمی 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب