تازه ترین مطالب

تاریخ : 15. مرداد 1399 - 22:22   |   کد مطلب: 33819
چهارمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه سپاه شهرستان کبودراهنگ با توزیع بیش از ۵۰ سرویس لوازم خانگی عصر امروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در این رزمایش با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم دستگیری از خانواده های آسیب دیده از کرونا اظهار کرد: در سه مرحله ابتدایی رزمایش کمک های مومنانه شهرستان کبودراهنگ که با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج و همکاری خیرین، ائمه جمعه و جماعات، مسئولین و هیئت امنای مساجد برگزار گردید حدود ۳۵۰۰ بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است ‌.

وی با اشاره به توزیع بسته های خودجوش مردمی در این شهرستان افزود: علاوه بر این ۳۵۰۰ بسته، ۲۵۰۰ بسته معیشتی نیز به صورت خودجوش و مردمی توسط نهادها، ارگان ها، هیئات مذهبی و.... بین خانواده های نیازمند توزیع گردیده است.

بداغی با اشاره به رزمایش امروز گفت: امروز در مرحله چهارم این رزمایش امروز بیش از ۵۰ سرویس لوازم خانگی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال از طریق قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و خیرین بین خانواده های نیازمند توزیع می گردد.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در انتها خاطرنشان کرد: در ادامه این رزمایش نیز با لطف خداوند متعال در دهه اول ماه محرم با یاد سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تعداد ۱۰۰۰ بسته معیشتی در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب