تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. مرداد 1399 - 8:40   |   کد مطلب: 33821
سرهنگ علی فکری بابیان اینکه خودروهای توقیف شده در پارکینگ که دارای بیش از ۱ میلیون جریمه هستند به مناسبت دهه ولایت آزاد می شوند، گفت: این خودروها بدون گرفتن خلافی آزاد و به مدت یک سال به آن ها فرصت داده می شود که به صورت قسطی خلافی هایشان را پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، سرهنگ علی فکری، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در گفتگو با خبرنگارما؛ با اعلام اینکه به مناسبت دهه ولایت خدمات ویژه ای به خودروهایی که در پارکینگ توقیف هستند ارائه می شود گفت: خودروهایی که در پارکینگ به علت خلافی ۱ میلیون توقیف شدند بدون گرفتن خلافی آزاد و به مدت یک  سال به آن ها فرصت داده می شود که به صورت قسطی خلافی هایشان را پرداخت کنند.

وی اظهار کرد: این خدمات  شامل خودروهایی که دستور قضایی دارند نمی شود و فقط خودروهایی که جریمه بالای ۱ میلیون تومانی دارند آزاد می شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با بیان اینکه هر فردی فقط یکبار امکان استفاده از این خدمات را دارد افزود: در صورتی که فرد به هر دلیلی مجددا تخلف مخاطره آمیزی انجام دهد که خودرویش توقیف شود دیگر حق استفاده از این موضوع را ندارد.

وی در ادامه  با اشاره به کاهش تصادفات درون شهری از ابتدای سال تاکنون در همدان گفت: شاهد کاهش ۳۰ درصدی ترددها و تصادفات درون شهری در معابر شهری همدان هستیم.

فکری همچنین از کاهش ۱۱ درصدی تصادفت جرحی هم خبر داد و گفت: از شهروندان تقاضامندیم با رعایت نکات ایمنی در کاهش بیشتر این آمار همکاری کنند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار ما در خصوص علت تصادفات اخیر در بلوار ارم و رفع این معضل  گفت: بعد از تصادفات مرگ بار در این بلوار که اکثرا در نیمه های شب رخ می داد آرام سازی ان را مدنظر قرار داده ایم.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با بیان اینکه تعدادی سرعتگاه دربلوار ارم نصب شده است گفت: ماموران راهنمایی  و رانندگی شب ها تا پاسی از صبح در انجا مستقر هستند و ایمنی آن مکان را کنتترل می کنند.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب