تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. مرداد 1399 - 8:44   |   کد مطلب: 33822
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در جمع خبرنگاران:
رسانه ها در جذب خیرین ورزشی کمک کنند
علیرضا صفی زاده گفت: خیرین بیشترین کمک را به عرصه ورزش می توانند داشته باشند و اهالی رسانه در جذب خیرین ورزشی بسیار موثرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، صبح امروز به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از خبرنگاران شهرستان بهار در اداره ورزش و جوانان شهرستان تجلیل شد.

در این نشست علیرضا صفی زاده سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار به بیان جایگاه خبر و خبررسانی در جامعه پرداخت و گفت: برنامه های متنوعی از جمله برگزاری مسابقات ورزشی بین خبرنگاران در نظر گرفته بودیم که شیوع بیماری کرونا اجازه برگزاری این برنامه ها را به ما نداد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در ادامه به وضعیت ورزش شهرستان در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان که باید متولی و مشوق ورزشکاران باشد در این ایام وظیفه ممانعت از ورزش را عهده دار شده و متاسفانه به دلیل بیماری کرونا نمی توانیم اجازه انجام فعالیت‌های ورزشی را به ورزشکاران بدهیم.

وی این محدودیت و ممانعت ها را خسارت بزرگی به ورزش دانست و اظهار داشت: زمان زیادی لازم است که بتوانیم این خسارت را جبران کنیم و دوباره افراد را به ورزش مشتاق کنیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار همچنین به بدهی های گذشته اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار اشاره کرد و گفت:  در ۸ ماهی که سرپرستی این اداره را در شهرستان بهار برعهده گرفته‌ام، ۶۰ میلیون از ۱۱۲ میلیون بدهی این اداره به ادارات آب، برق، گاز و سایر ادارات تسویه شده است.

صفی زاده همچنین به استفاده از پتانسیل خیرین در گسترش ورزش شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: هم اکنون در شرایطی هستیم که تمامی ادارات با کمبود بودجه مواجهند، اداره ورزش و جوانان نیز یکی از این ادارات است که باید از حضور خیرین در رشد و پیشرفت ورزش بهره ببرد و ما نیازمند کمک خبرنگاران و رسانه ها برای جذب کمک خیرین به ورزش هستیم.

در ادامه این نشست سایر خبرنگاران به بیان دیدگاه‌های خود در زمینه خبر و خبررسانی در عرصه ورزش و حوزه شهرستان پرداختند، سپس با اهدای لوح و هدیه از زحمات خبرنگاران تجلیل شد.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب