تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. مرداد 1399 - 8:59   |   کد مطلب: 33826
سید جواد حسینی گفت: ۷۰ سری لوازم‌خانگی به ارزش ۸ میلیارد ریال تهیه و در بین برای آسیب دیدگان سیل سال ۹۸ توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، سید جواد حسینی در حاشیه توزیع ۷۰ سری لوازم‌خانگی در بین آسیب دیدگان از سیل سال ۹۸ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه با توجه به سیل  ابتدای سال ۹۸ با تمام توان و باروحیه جهادی وارد عمل شد.

وی افزود: در سیل سال ۹۸  تعدادی از همشهریان ملایری دچار خسارت شدند با همکاری گروه‌های جهادی و بسیجیان ۷۰مسکن مددجویان تعمیر و احداث کردیم.

فرمانده سپاه ملایر گفت: پس از بازسازی منازل این خانواده‌ها  به همت قرارگاه بسیج سازندگی اقلامی زندگی آنان نیز تهیه و ۷۰سری لوازم‌خانگی به آنان اهدا می‌شود.

وی بابیان اینکه ارزش ریالی این لوازم‌خانگی  ۸۰۰میلیون تومان است، تأکید کرد: از  مردم فهیم ملایر که تاکنون ایثارگری‌ها زیادی داشته اند تقدیر می‌کنیم و درخواست داریم همچنان یاری گر ما باشند.

حسینی به آمادگی شهرستان برای برگزاری دومین سری از رزمایش کمک‌های مؤمنانه اشاره کرد و گفت: مرحله اول ۱۲هزار بسته معیشتی در شهرستان در بین خانواده‌های آسیب‌دیده توزیع شد.

وی گفت: دومین سری از رزمایش کمک‌های مؤمنانه نیز در سه مرحله برگزار و در هر مرحله یک هزار بسته معیشتی توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه ملایر بیان کرد: مرحله نخست این رزمایش در این دهه ولایت، مرحله دوم در دهه اول محرم و مرحله سوم در دهه آخر ماه صفر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب