تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. شهريور 1399 - 7:33   |   کد مطلب: 34131
محمد پورداوود در پیامی که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید صادر کرد،بیان کرد: امسال در شرایطی به استقبال سال تحصیلی جدید می رویم که سبک زندگی متفاوتی از زیست بوم جدید رقم خورده است و معلمین به عنوان افسران سپاه پیشرفت کشور در جهت ارتقاء کارایی کیفی وکمی آموزش و پرورش افق های تازه ای را فراروی فراگیران و متربیان گشوده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، محمد پور داوود مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر بهار تعلیم و تربیت از راه رسید و صحیفه‌ نورانی دانش با همت و تلاش دانش‌آموزان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد. درخت علم و دانش در آستانه شکفتن قرار گرفت و چرخ نیلوفری در مقابل عظمت و سترگی دانش سر تعظیم فرو آورد.

تقارن بهار تعلیم و تربیت با ماه محرم که فضای مدارس را حسینی ساخته است و ورود به چهل سالگی دفاع مقدس، پیام‌آور رسالت بزرگی است که سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش با نثار خون خود در مدرسه عاشورا و در تاریخی ترین کلاس درس بر دوش ما نهاده اند و شاگردانی در این مکتب تربیت شد که درس عشق، ایثار و شهادت را از مولا و مقتدای خود آموخته‌ اند.

امسال در شرایطی به استقبال سال تحصیلی جدید می رویم که سبک زندگی متفاوتی از زیست بوم جدید رقم خورده است و معلمین به عنوان افسران سپاه پیشرفت کشور در جهت ارتقاء کارایی کیفی وکمی آموزش و پرورش افق های تازه ای را فراروی فراگیران و متربیان گشوده اند.

در سال تحصیلی گذشته هم جلوه های باشکوه و سترگی از دانش، خلاقیت، ایثار و فداکاری معلمان عزیز و فرهیخته در پرورش و آموزش فرزندان و آینده سازان این مرز و بوم به شیوه مجازی و غیر حضوری را شاهد بودیم که باعث گردید به رغم شیوع کرونا و تعطیلی مدارس، جریان تعلیم و تربیت همچنان استمرار داشته باشد.

این جانب ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعین حرم و ارج نهادن به ایثارگری ایثارگران و خانواده های صبور آنان، تجدید پیمان با آرمان های امام امت و پیروی از منویات مقام‌ معظم رهبری(مدظله العالی) و آرزوی توفیق روزافزون برای دولت تدبیر و امید، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه همکاران فرهیخته ام، دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی تبریک عرض می نمایم و آرزوی سربلندی مستدام برای میهن سراپا افتخارمان، ایران اسلامی دارم.

محمد پورداود
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب