تازه ترین مطالب

تاریخ : 18. شهريور 1399 - 9:50   |   کد مطلب: 34154
حسین بابائی گفت: درهای مجموعه بام ملایر با محدودیت‌های تردد خودرو در قسمت مرکزی این مجموعه جهت حفظ امنیت و آرامش مردم باز گشایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، حسین بابائی شهردار ملایر در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  بعد از ایمن‌سازی پارک سیفیه و موفقیت این طرح در  مقابله با ورود موتورسیکلت‌های مزاحم طرح ایمن سازی مجموعه بام ملایر در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود:   طبق دستور العمل ستاد مبارزه با کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در راستای مقابله با شیوع این ویروس ابتدا درب های ورودی بام ملایر بسته شد و از تردد خودرو به بام ملایر امکان پذیر نبود.

شهردار ملایر تصریح کرد: با  آماده سازی زیرساخت های لازم  در دوران بسته بودن وردی بام ملایر درب های  این مجموعه بازگشایی و پذیرای مردم است.

وی  با بیان اینکه عدم تردد خودروها در این مجموعه باعث کاهش آلودگی صوتی و محیطی و توقف تخریب  طبیعت این مجموعه می شود،  تاکید کرد:  مرکز بام این مجموعه پذیرای  شهروندان بدون، تردد خودرو است و  شهروندان مجاز به طی  مسیری در محدوده ضلع های غربی و شرقی این مجموعه هستند و همچون گذشته امکان تردد در قسمت مرکزی این مجموعه جهت حفظ امنیت و آسایش مردم با خودرو وجود ندارد.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب