تازه ترین مطالب

تاریخ : 26. شهريور 1399 - 9:33   |   کد مطلب: 34267
برادران دکتر نیازی از پزشکان مردم‌دار شهرستان اسدآباد با ایستادگی و روحیه مضاعف ویروس کرونا را شکست دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،برادران دکتر نیازی که از پزشکان مردم‌دار و خوش اخلاق شهرستان اسدآباد بوده و سالهاست در دیارسیدجمال در حال طبابت بیماران هستند نیز از کسانی بودند که به ویروس منحوس  کرونا مبتلا شده و توانستند آن را شکست دهند.

دکتر فرامرزنیازی، پزشک عمومی و دکترفریبرزنیازی، متخصص اطفال از معدود تلاشگران کادر درمان هستندکه به عنوان برادر و پزشک به کرونا مبتلا شدند.

دکتر فریبرز نیازی، متخصص اطفال در گفت وگو با خبرنگار ما  گفت: با توجه به تجربه چندین ساله در حوزه درمان از روز‌های اول شیوع کرونا خود را برای نبردی سخت آماده کردیم.

او با بیان اینکه تمام تلاش ما و کادردرمان این بود که کوچکترین آسیبی به مردم و به ویژه، اطفال نرسد بیان کرد: در روز‌هایی که به کرونا مبتلا شده بودم فقط با امیدواری به آینده و رعایت شیوه‌های بهداشتی توانستم بر این ویروس منحوس غلبه کنم.

نیازی گفت: با توجه به در پیش بودن فصل پاییز از شهروندان میخواهیم بیش از پیش شیوه‌های بهداشتی را رعایت نمایند.

این متخصص اطفال ضمن اشاره به اینکه بازگشایی مدارس وظیفه والدین را دوچندان کرده است، گفت: ما بعنوان جزوی از کادر درمان اسدآباد تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا همشهریان متحمل کمترین مشکلی از جانب کرونا نشوند.

دکترفرامرزنیازی، پزشک عمومی برادر این پزشک متخصص نیز گفت: اورژانس بعلت گستردگی و تنوع بیماران احتمال بیشتری در ابتلا به کرونا را یدک می‌کشد و ما بعنوان کادر درمان در خط اول کرونا ایستادگی می‌کنیم تا سلامتی مردم حفظ شود.

اواضافه کرد: متاسفانه ابتلای من به کرونا باعث شد دورانی سخت را طی کنم و بعنوان کسی که از کرونا آسیب دیده است به شهروندان توصیه میکنم حتما و بیشتر از قبل نکات مهم مقابله مانند شستن مرتب دستها، استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در تجمعات را رعایت کنند.

این پزشک عمومی  با بیان اینکه کادردرمان در سراسر کشور با تقدیم شهیدان عرصه سلامت سپر مردم در مقابل کرونا بوده است ، بیان کرد: تنها چیزی که از مردم میخواهیم این است در کنار کادر درمان باشند تا بتوانیم خیلی زود کرونا را شکست داده و ریشه کن کنیم. 

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب