تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 2. مهر 1399 - 9:00   |   کد مطلب: 34349
به مناسبت هفته دفاع مقدس رونمایی از کتاب «شیاری به بهشت» انجام گرفت و نویسنده جوان اهل کوریجان کبودراهنگ این کتاب، در رونمایی از کتابش از مدیران شهرستان خواست جوانان را بیش از این حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، زهرا حسینی انگیزه خود از تألیف این کتاب را فرهنگسازی اهداف کسانی که برای حفظ دین اسلام همچنین پاسداری از امنیت ملت خود از همه داشته های مادی خود گذشتند تا دست دشمنان این مرز و بوم از سر ملت ایران کوتاه شود.

وی از مسئولان درخواست کرد که نویسندگان و مؤلفان شهرستان ها را  بیش از این حمایت کنند چراکه همین نگاه ها و حمایت ها باعث امیدواری افرادی که استعداد نویسندگی دارند، خواهد شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ نیز گفت: کتاب «شیاری به بهشت» زندگینامه شهید «محسن رستمی» از شهدای روستای کوریجان شهرستان کبودراهنگ است و هدف نویسنده و مؤلف این کتاب آشنا کردن نسل امروز و آینده با ایثارگری های شهداء است.

سیدجواد معین در ادامه با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس امسال ۱۱ نمایشگاه کتاب به صورت مجازی در سطح کتابخانه های شهرستان کبودراهنگ برپا می شود، خاطرنشان کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس ۴۰ معرفی کتاب به صورت مجازی توسط ۴۰ عضو کتابخانه و نشست تخصصی کتابخوان با حضور چهار نفر از اعضای فعال کتابخانه برگزار می شود.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ در پایان برنامه فرهنگی مختص کودکان را برگزاری مسابقه نقاشی، کاردستی و روزنامه دیواری را از دیگر اقدامات کتابخانه های عمومی شهرستان برشمرد.

به گزارش کورنگ، در این مراسم امام جمعه کبودراهنگ، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و بخشدار بخش مرکزی از زحمات این نویسنده جوان قدردانی کردند.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب