تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 13. مهر 1399 - 13:56   |   کد مطلب: 34429
بخشعلی کامرانی صالح گفت: شروع هفته نیروی انتظامی در سال ۹۹ از ۲۷ مهر تا دوم آبان ماه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از عصر همدان؛

بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، گفت:برنامه‌های امسال هفته نیروی انتظامی از ۲۷ مهر ماه آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت چرا که این هفته مصادف با اربعین حسینی سالار شهیدان شد و به هفته های آینده موکول شد .

وی افزود: برنامه های مختلفی در هفته نیرو انتظامی در سطح استان داریم از قبیل صبحگاه مشترک و ملاقات های مردمی و اطلاع رسانی از طریق شبکه های اجتماعی و ایجاد نمایشگاه سیار در سطح شهر که همگی در دست اقدام هستند.

کامرانی صالح گفت: نیروی انتظامی از طریق بازوان خود چون کلانتری ها و پلیس آگاهی و اماکن عمومی در سطح شهر خدمت رسانی می کند.

وی تاکید کرد: متاسفانه با شیوع کرونا حدود ۱۰۰ نفر از پرسنل دچار این بیماری شدند اما در خدمت رسانی وقفه ای ایجاد نشد و خدمات ادامه دارد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در کمک های مومنانه پرسنل نیروی انتظامی دوشادوش سایر اقشار در خدمت رسانی حاضر شدند.

وی با اشاره به نقش آفرینی نیروی انتظامی در اجرای پروتکل های بهداشتی گفت: نظارت جدی و دقیقی بر رعایت پروتکل ها در سطح شهر داریم و از شهروندان تقاضا داریم با رعایت فاصله اجتماعی زنجیره ای بیماری را قطع کنند.

کامرانی صالح با اشاره به افتتاح چند مقعر در هفته نیرو انتظامی گفت: در هفته های آینده شاهد افتتاح مقعرهای دیگری در سطح استان خواهیم بود .

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب