تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 23. مهر 1399 - 11:43   |   کد مطلب: 34492
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش همدان گفت: بر اساس اعلام ستاد مدیریت و پیشگیری کرونا استان، همه مدارس شهری و روستایی مناطق و نواحی ۱۹گانه تا ٢۷ مهرماه به صورت غیرحضوری و کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از ایرنا؛

محمد سهرابی روز چهارشنبه دراین گفت و گو افزود: بر این اساس عوامل اجرایی، دانش‌آموزان و معلمان در محیط آموزشگاه حضور نخواهند داشت و فعالیت آموزشی به شکل غیرحضوری پیگیری می شود.

وی یادآوری کرد: این تصمیم شامل پیش دبستانی ها، آموزشگاه های علمی آزاد و زبان خارجه استان نیز می‌شود.

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش همدان ادامه داد: پس از این تاریخ کلاس‌های حضوری برای دانش آموزان در مدارس همچون گذشته تشکیل می‌شود و دانش‌آموزانی که در کلاس درس حاضر نمی‌شوند از آموزش های شبکه شاد و یا تلویزیون بهره می‌برند.

وی تاکید کرد: در خصوص وضعیت برگزاری کلاس مدارس به شکل حضوری تابع تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا هستیم.

سهرابی در خصوص آمار دانش‌آموزانی که در مدارس مبتلا به بیماری کووید - ۱۹ شده‌اند نیز گفت: این آمار را باید دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام کند.

در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، افزون بر ۲۹۶ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه همدان تحصیل می‌کنند.

نخستین مورد مثبت ویروس کرونا، اسفندماه سال گذشته در همدان به ثبت رسیده است.

بر اساس اعلام سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا ظهر ۲۲ مهر ۱۳۹۹، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، چهار هزار و ۱۰۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و هزار و ۹۴۹ نفر بستری شدند.

با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۰۸ هزار و ۳۸۹ نفر رسید.

همچنین با فوت ۲۵۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۹ هزار و ۷۰ تن رسید و ۳۰ استان همچنان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا هستند.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت