تازه ترین مطالب

تاریخ : 1. آذر 1399 - 8:38   |   کد مطلب: 34609
معاون اجتماعی پلیس استان همدان خبر داد؛
تردد پلاک ۲۸ها به شهر همدان و پلاک ۱۸ها به شهرستان ها ممنوع!
حسین بشری گفت: ورود پلاک های شهرستان های استان (پلاک های ۲۸) در داخل شهر همدان ممنوع بوده و پلاک های ۱۸ نیز امکان تردد به شهرستان های استان را نخواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از عصر همدان؛ معاون اجتماعی پلیس استان همدان اعلام داشت : با توجه به سوالات تعداد زیادی از مردم در خصوص نحوه اجرای محدودیت ها از اول آذر ماه نکات ذیل جهت تنویر افکار عمومی اعلام می شود:

۱_ اعمال محدودیت ها در سه مبدا ورودی تقاطع بابک ( ورودی از ملایر) ؛ سه راهی فرهنگیان وبلوار سید جمال الدین اسدآبادی اجرا می شود.

۲_ مبلغ جریمه برای خودروهای پلاک غیر بومی که به شهرهای وضعیت قرمز وارد شوند ۱۰ میلیون ریال و شهرهای با وضعیت نارنجی پانصد هزار تومان می باشد.

۳_ ممنوعیت های موجود به صورت ۲۴ ساعته بوده و در تمام ساعات شبانه روز و تا پایان اعلام طرح که منوط به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد اجرا خواهد شد.

۴_ پلیس راهور از تجهیزات الکترونیکی جهت برخورد با پلاک های غیر بومی استفاده خواهد کرد.

۵_ این طرح به صورت شهر به شهر بوده و ورود پلاک های شهرستان های استان (پلاک های ۲۸) در داخل شهر همدان ممنوع بوده و پلاک های ۱۸ نیز امکان تردد به شهرستان های استان را نخواهند داشت.

۶_ تردد خودرو های باری، عمومی و مسافربری بلامانع خواهد بود.

بشری در پایان افزود اجرای این طرح در جهت سلامت مردم و کاهش زنجیره ابتلا به کرونا می باشد و لازم است مردم فهیم و بزرگوار استان همکاری لازم را با مامورین و مسولان مربوطه داشته باشند تا انشالله شاهد موفقیت این طرح باشیم.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت