تازه ترین مطالب

تاریخ : 3. آذر 1399 - 10:32   |   کد مطلب: 34627
نماینده ولی فقیه در استان همدان در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا:
اجرای طرح “حاج قاسم سلیمانی”در هفته بسیج یک فرصت ارزشمند برای کنترل کروناست
آیت الله حبیب الله شعبانی در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا بر همکاری روحانیون و طلاب جهادی جهت خدمت رسانی به کادر درمان و تبلیغ رعایت محدودیت ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از عصر همدان؛ آیت الله حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا بر همکاری روحانیون و طلاب جهادی جهت خدمت رسانی به کادر درمان و تبلیغ رعایت محدودیت ها تاکید کرد و گفت: طلاب و روحانیون جهادی آمادگی دارند علاوه بر کمک به کادر بهداشت و درمان در اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی بعنوان یک طرح محله محور کمک کنند.

وی افزود: زحمات و تلاش کادر درمان قابل تقدیر است و باید آنها را کمک کرد تا بتوانند در خدمت رسانی موفقیت بیشتری بدست آورند.

آیت الله حبیب الله شعبانی تاکید کرد: مساجد فرصت بسیار خوب و ارزشمندی برای کمک های مومنانه هستند و در صورت بازگشایی کمک بزرگی به اجرای طرح است.

سردار مظاهر مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان نیز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا با اشاره به طرح حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: این طرح بر اساس تفاهم نامه سپاه پاسداران و وزارت بهداشت با هدف کنترل بیماری کرونا و استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی بسیج تهیه شده است و در استان با همکاری استانداری و دانشگاه علوم پزشکی و بر اساس تفاهم نامه استانی به زودی اجرایی خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان افزود: در اجرای این طرح بر رعایت پروتکل ها، رهگیری هوشمند و قرنطینه بیماری تاکید شده است و نیاز است بیشتر خدمات در منزل صورت گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه گروه‌ها و مجموعه ها باید سعی کنند با همکاری ستاد کرونا این بیماری را کنترل کنند و آمار ابتلا و فوتی ها را در جامعه کاهش دهند.

سید سعید شاهرخی، استاندار همدان در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج یادگار ارزشمند و ماندگار انقلاب اسلامی و امام راحل است و در همه سالهای اخیر از سازندگی تا دفاع از مرزها، بسیج نقش آفرین بوده است.

استاندار همدان افزود: تلاش مدیران استانی و شهرستانی و فرمانداری در اجرای طرح جدید محدودیت ها قابل تقدیر است و این طرح به خوبی در استان همدان در حال اجراست.

وی بیان کرد: طرح جدید محدودیت ها به مدت دو هفته با تمام توان اجرا خواهد شد و همکاری همه مجموعه ها می تواند به اجرای خوب طرح کمک کند و باید همراهی مردم را داشته باشیم.

شاهرخی ادامه داد: برگزاری مراسم عزا و عروسی و حتی جلسات اداری غیرضروری ممنوع است و محدودیت های ترافیکی به صورت جدی اجرا شود.

استاندار همدان عنوان کرد: طرح سردار سلیمانی برای مبارزه با کرونا به صورت محله محور و با مشارکت سپاه انصارالحسین (ع)، دانشگاه علوم پزشکی و نیروهای مردمی بسیج برگزار می شود.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب