تازه ترین مطالب

تاریخ : 27. دى 1399 - 11:29   |   کد مطلب: 34887
پرسپولیس از هفته یازدهم لیگ برتر در حالی باید به مصاف فولاد خوزستان برود که یحیی گل محمدی در کادرفنی خود مهرداد خانبان را در اختیار دارد که در خونه به خونه بابل و نساجی مازندران با نکو کار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، پرسپولیس بعد از دربی باید به مصاف فولادی برود که هدایت آن را جواد نکونام بر عهده دارد. حریف پرسپولیس خیلی بسته بازی می کند و تیم یحیی نشان داد برابر این سبک از بازی دچار مشکل گلزنی می شود و نکونام هم استاد بازی بسته و پرفشار است که از کارلوش کی روش آموخت.

تیم نکونام در لیگ نوزدهم سهمیه پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را گرفت و در لیگ بیستم حتی می تواند یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی باشد و اگر می خواهد به صدر نزدیک شود باید پرسپولیس را از پیش رو بردارد. تیم جواد کم گل می زند اما سخت هم گل می خورد و کار پرسپولیس برابر تیم دفاعی و باز انگیزه فولاد سخت خواهد شد اما پرسپولیس در این بازی یک برگ برنده دارد. مهرداد خانبان آنالیزور سرخپوشان تهرانی متخصص بازی به سبک کی روش است.

او در زمان هدایت تیم ملی توسط کارلوس کی روش یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی بود و بعد هم با جواد نکونام در خونه به خونه بابل و نساجی مازندران کار کرد. خانبان کاملا با سبک بازی نکونام آشنا است و در دو دیدار گذشته پرسپولیس برابر فولاد توانست به کالدرون و گل محمدی برای برد فولاد کمک کند و در این بازی هم برگ برنده یحیی او خواهد بود.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب