تازه ترین مطالب

تاریخ : 29. دى 1399 - 9:03   |   کد مطلب: 34893
بازار داغ شایعات در آستانه انتخابات میاندوره ای مجلس؛
به اسم دلسوزی، توسعه نیافتگی بهار و کبودراهنگ را تمدید نکنید!
به اسم دلسوزی عقب ماندگی و عدم توسعه مطلوب بهار و کبودراهنگ را تمدید نکنید! بگذارید کارهای روی زمین مانده‌ی این دو شهرستان بدون سیاسی کاری و شعار حل شود و به سمت صنعتی شدن حرکت کنیم!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از عصر همدان؛ کم دقتی در شفاف سازی بازی با آبروی دیگران بوده و باعث دلزدگی و دلسری مردم از این مهم خواهد شد!

جو سمی شایعات و سایه شوم فضاسازی های کاذب؛ از جمله پیامدهای نزدیک شدن به کلان رخداد رقابت‌های انتخاباتی به شمار میرود! شایعاتی که با چاشنی “منفعت طلبی” با نَقل پاره ای از حقیقت نُقل محفل فیک نیوز ها را تامین می‌کند و جالب است که سیاه قلم شایعه پردازان؛ جدای از آنکه خط قرمز اخلاق و وجدان را نادیده می انگارند به سهولت از صافی قوانین هم رد می‌شوند! به بیان دیگر؛ حیثیت افراد را قربانیِ مطامع خود میکنند اما ردی باقی نمیگذارند و کنتور نمی اندازند!

متاسفانه با فضایی رو به رو هستیم که میخواهد آرمان ها و سرمایه های اصیل انقلاب را به دلیل مطامع سیاسی خویش قربانی کند و چشم بسته دهان بر نقد بگشاید!! آن هم با عنوان خطیر شفاف سازی‌ و دلسوزی برای مردم با عناوین عوام فریبانه ای چون اشاره به کشاورز زاده بودن یا بومی گزینی!! امیدوار بود آدمی به خیر کسان ، ما کشاورز زاده ها را به خیر تو امید نیست شر مرسان!!

عزیزان من کدام بومی گرایی؟ کدام یک از نماینده های شهرستان های بهار و کبودراهنگ در این سالیان برای هر دو منطقه بومی بوده اند؟! برادر عزیز چرا صورت مسئله را پاک میکنید؟! چرا به جای تاکید بر شایسته سالاری و حرکت در راستای تغییرات محسوس آن هم در شرایطی که سال هاست شاهد بهبودی در منطقه مان نبوده ایم آدرس غلط می‌دهید و برای منافع خویش دم از بومی گزینی میزنید؟! برادر تا کی میخواهید با نفی غیر به دنبال موجودیت گرفتن خویش باشید؟!

در سالیان گذشته زور هجمه های شما بر عزیزان منطقه مان میچربید و هجمه هایی را علیه ایشان به وجود می آورد منتهی دیگر مردم انقلابی و ولایت مدار منطقه اجازه نخواهند داد با یاوه گویی در مورد سرمایه های گرانقدر انقلاب که هر آن کس که ایشان را میشناسد بر از خود گذشتگی و مردمی بودن ایشان شهادت می دهد را از دور خارج کنید.

در ماه های اخیر شاهد اقدام انقلابی و تلاش جوانان بیدار شهرستان های بهار و کبودراهنگ برای حضور یکی از سرمایه های ملی استان برای کاندیداتوری در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ هستیم و بدون انجام اقدامی از جانب ایشان و صرفا به دلیل دعوت صاحب نظران و نخبگان منطقه، عده ای از کاندیداهای پیشین به لرز افتاده و به دنبال تخریب وجهه‌ی این عزیز فدایی نظام و انقلاب هستند!!

بدانید و آگاه باشید که دوره ی صحبت های بی اساس و منفعت طلبانه در انتخابات به پایان رسیده و ما جوانان انقلابی شهرستان های بهار و کبودراهنگ فرصت ایجاد شده برای تحول اساسی در منطقه با بهره گیری از پتانسیلی که در حوزه ی کاری خویش در سطح ملی امتحان خود را پس داده است را از دست نخواهیم داد.

ای کاش باعث ناراحتی شخص مدنظر نبود و در این مقطع میتوانستیم از ایشان و اقداماتشان بنویسیم. مطمئنا در صورت رضایت ایشان بر کاندیداتوری و ورود به عرصه ی انتخابات بر اساس وظیفه شرعی و انقلابی خود فراوان خواهیم نوشت. هرچند نوشتن از مجاهدت های سی و چند ساله در فرصتِ کوتاهِ انتخابات امکان پذیر نخواهد بود ولی ما به تکلیفمان عمل کرده و این فرصت را برای معرفی اسطوره ها از دست نخواهیم داد.

فراموش نکنیم که کم دقتی در شفاف سازی‌ ، آسیب‌های جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت و هجوم به شخصیت افراد در پوشش مبارزه با معضلات منطقه نه تنها عایدی خاصی برای نظام و انقلاب و مردم ندارد بلکه سود آن نیز به حساب دشمن و معاندان انقلاب واریز خواهد شد! برادران به خود بیایید و توبه کنید که خداوند توبه پذیر است و توبه کنندگان را دوست دارد.

در پایان سئوالاتی برای ما ایجاد می‌شود که امیدواریم مردم حق‌طلب و انقلابی شهرستان های کبودراهنگ و بهار به پاسخ آن‌ها بیاندیشند.

هدف این افراد و رسانه‌های به ظاهر انقلابی و متدین از تخریب و به حاشیه بردن سرمایه های نظام چیست؟ چرا تمام افرادی که خود را فدایی مردم و انقلاب میدانند و همواره با استناد به سابقه شان مطالبات مردمی را دنبال می‌کنند با زر و تزویر چنین افرادی و البته نجابت خودشان به حاشیه رفته‌اند؟

منافع چه افرادی به خطر افتاده است که برای کم اثر کردن و به حاشیه بردن آن دستاویز فیک نیوزها و سم پراکنی شده‌اند و جان بر کفان انقلاب را نشانه گرفته‌اند؟

چرا عده ای سعی دارند با آدرس غلط دادن به افراد و پیش کشیدن مباحث سطحی چون بومی بودن بدون توجه به کارایی و توان و سابقه ی افراد ، صورت مسئله را پاک کنند؟!

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب