تازه ترین مطالب

تاریخ : 4. بهمن 1399 - 8:01   |   کد مطلب: 34903
فرماندار کبودراهنگ گفت: با گازرسانی به دو روستای دیگر شهرستان در دهه فجر، همه ی روستاهای این شهرستان از نعمت گاز برخوردار می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،حجت الله مهدوی فرماندار شهرستان کبودراهنگ در ستاد برنامه‌های دهه فجر شهرستان گفت: در ایام دهه فجر دو روستای باقی مانده شهرستان از نعمت گاز برخوردار می شوند تا کل شهرستان جشن گاز دار شدن را برگزار کنند.

او افزود: در دهه فجر امسال بیش از ۷۵ طرح عمرانی و خدماتی و رفاهی در شهرستان کبودراهنگ به بهره برداری و یا عملیات اجرایی آنها  آغاز می شود.

مهدوی بیان کرد: از دیگر برنامه‌های اجرایی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در دهه فجر برای این شهرستان تخفیف عوارض ساخت و ساز و نواخته شدن زنگ انقلاب و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری ورزشی و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثار گران و غبارروبی مزار شهدا است.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین باقری،  امام جمعه شهرستان گفت: دهه فجر امید همه ماست چرا که با وجود این انقلاب ما در دنیا حرف برای گفتن داریم و این امنیت داخلی را مدیون خون شهدا و انقلاب هستیم.

او اظهار داشت: امروز دشمنان با دیدن تجهیزات موشکی ما به خود اجازه جنگ با ما را نخواهند داد اقتدار ما بخاطر همین دهه فجر و انقلاب است.

 امام جمعه شهرستان کبودراهنگ گفت: مهمترین وظیفه ما حفظ ارزش‌ها و ارمان‌های شهدا و انقلاب است و ما وظیفه داریم خدمات ارزشمند انقلاب را به مردم بازگو کنیم تا مردم مطلع شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب