تازه ترین مطالب

تاریخ : 26. بهمن 1399 - 8:35   |   کد مطلب: 34951
الله کرم شهگل از اعزام این تیم ها به مسابقات لیگ برتر کاراته کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ : الله کرم شهگل مدیر تیم های کاراته استان همدان در گفتگو با خبرنگار کورنگ ؛ اظهارکرد: تیم های مردان و زنان کاراته استان همدان امسال برای چهارمین سال متوالی در لیگ برتر کشور حضور خواهند داشت.

وی با اعلام زمان برگزاری این مسابقات افزود: مسابقات لیگ برتر کاراته کشور در دو بخش بانوان و مردان از ابتدای اسفند ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار خواهد شد.

شهگل با اعلام رضایت از تشکیل تیم های استان همدان از کاراته کاران بومی و جوان این استان گفت:با توجه به ظرفیت های ویژه ورزش کاراته در سطح استان همدان به ویژه در شهرستان کبودراهنگ کلیه اعضای تیم های اعزامی از ورزشکاران و مربیان شهرستان کبودراهنگ هستند.

وی با اشاره به جایگاه رفیع شهدا در بین ورزشکاران و قهرمانان کشور اضافه کرد:با هماهنگی های انجام شده با ورزشکاران و مسئولین ورزش استان این تیم ها با نام سردار حاج حسین همدانی به مسابقات لیگ برتر کشور اعزام خواهند شد.

مدیر تیم های کاراته استان همدان با تقدیر از مسئولین ورزش استان عنوان کرد: امسال شکر خدا به حمایت های دستگاه ورزش استان همدان و معاونت برنامه بودجه استان دغدغه برای حضور در مسابقات کشور نخواهیم داشت.

وی در انتها با اعلام اسامی کادر فنی این تیم ها خاطر نشان کرد:تیم بانوان با سرمربیگری فائزه ترکمان و فاطمه چالاکی به سرپرستی مریم همتی و تیم آقایان به سرمربیگری ناصر سلطانی و سرپرستی محمد داودی در این مسابقات حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/وحید رستمی 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت