تازه ترین مطالب

تاریخ : 27. بهمن 1399 - 8:46   |   کد مطلب: 34956
در هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کبودراهنگ مطرح شد؛
نابودی بنیان خانواده از حربه های مهم دشمنان برای شکست اسلام است
هفتاد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کبودراهنگ با موضوع تحکیم بنیان خانواده و اعتیاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،هفتاد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کبودراهنگ به ریاست حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان و با حضور کلیه اعضا در سالن جلسات فرمانداری کبودراهنگ برگزار شد.

در ابتدای این حجت الاسلام نقی باقری رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره موضوعات جلسه اظهار کرد: ارتقای فرهنگ عمومی با استفاده از ظرفیت های موجود و ارائه راهکارهای مناسب برای حل معضلات شهرستان از ضروریات جلسات شورا است.

وی با اشاره به موضوع جلسه افزود: کار در عرصه بنیان خانواده بسیار باید جدی پیگیری شود چرا که دشمنان با حربه های مختلف کمر همت برای نابودی بنیان خانواده های ایرانی بسته اند.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ با اشاره به دلایل مختلف طلاق در خانواده ها افزود: اعتیاد یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلایل طلاق در جامعه امروزی است.

باقری آموزش و روشنگری در جامعه را بهترین راهکار مقابله با فروپاشی خانواده ها دانست و گفت: دستگاه های فرهنگی متولیان فرهنگی نگاه ویژه ای به مسئله آموزش و روشنگری در سطح جامعه داشته باشند.

وی با درخواست از مسئولان کشور خاطر نشان کرد:کسانی که ترک اعتیاد کردند باید توسط مسئولین کشور حمایت کامل مالی و شغلی بشوند تا دوباره به زندگی سالم برگشته و به آینده دلگرم شوند.

انتهای پیام/وحید رستمی 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب