تازه ترین مطالب

تاریخ : 30. بهمن 1399 - 10:40   |   کد مطلب: 34969
رئیس شورای هیئات مذهبی کبودراهنگ اعلام کرد؛
توزیع ۱۸۰۰ بسته معیشتی توسط هیئات مذهبی در شهرستان کبودراهنگ
رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان کبودراهنگ گفت:۱۸۰۰ بسته معیشتی توسط هیئات مذهبی در این شهرستان در ایام بیماری شیوع کرونا توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،روح الله یداللهی مبین رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان کبودرآهنگ در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت‌های گروه‌های هیئتی در گند زدایی معابر عمومی اظهار کرد: ۱۹۰ اکیپ هیئتی در نقاط مختلف شهرستان با همکاری بسیج در ایام کرونا معابر عمومی شهرستان را ضدعفونی و گند زدایی کردند.

وی با بیان اینکه در مجموع بیش از ۱۰۰۰ لیتر مواد ضدعفونی در سطح شهرستان توزیع شده است بیان کرد: بیش از ۱۰۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۵ هزار عدد ماسک و اقلام بهداشتی در ایام کرونا در این شهرستان توزیع شده است.

یداللهی با اشاره به نقش بی بدیل هیئات مذهبی در اجرای کمک‌های مومنانه گفت: توزیع ۱۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۴۰ میلیون تومان و ۱۵۰ کارت هدیه به ارزش هر کدام ۳۰۰ هزار تومان در مناسبت‌های مختلف گوشه‌ای از نقش آفرینی‌های هیئات مذهبی و فعالان دینی در این شهرستان است.

وی در خصوص ساخت مسکن محرومان توسط هیئات مذهبی در سطح شهرستان اضافه کرد: ساخت ۲ باب منزل مسکونی برای نیازمندان و ۶ باب سرویس بهداشتی و حمام از فعالیت‌های هیئتی‌های شهرستان بوده است.

رئیس شورای هیئات مذهبی کبودرآهنگ در انتها خاطر نشان کرد: بیش از ۳۰ میلیون تومان نان صلواتی در ایام محرم و فاطمیه در ۲۰ نانوایی شهرستان نیز از اقدامات هیئت‌های مذهبی در ایام کرونا می‌باشد.

انتهای پیام/وحید رستمی 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب