تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 6. اسفند 1399 - 9:22   |   کد مطلب: 34994
مسئول کانون مداحان استان همدان گفت: همایش بزرگ مداحان استان همدان با حضور نماینده ولی فقیه در این استان در حسینیه امام خمینی (ره) با عنوان رهپویان ولایت علوی برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،علی اسدی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در همایش مداحان استان همدان ۵۰۰ مداح و ستایشگر خواهر و برادر از سراسر استان با نماینده ولی فقیه در استان همدان همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی (ع) دیدار خواهند کرد.

وی با بیان اینکه تقدیر از پیر غلامان اهل بیت و تشویق ستایشگران جوان از جمله عناوین این گردهمایی است، ادامه داد: ایجاد همبستگی و اتحاد کلمه برای اعتلای انقلاب اسلامی از مهمترین اهداف این گردهمایی است.

مسئول کانون مداحان استان همدان با اشاره به توصیه‌های رهبر انقلاب به مداحان، ادامه داد: مهم‌ترین پیام این همایش اعلام بیعت همیشگی ستایشگران استان همدان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت خواهد بود.

اسدی با اشاره به فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ مداح و ستایشگر اهل بیت (ع) در استان همدان، افزود: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا این برنامه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حسینیه امام خمینی (ره) استان همدان برگزار می‌شود.

وی مداحی جمعی از مداحان اهل بیت، سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان همدان و اجرای سرود دسته جمعی در مدح اهل بیت (ع) را از برنامه‌های این همایش عنوان کرد و گفت: تلاش ما در کانون مداحان حرکت در مسیر مطالبات امام راحل و رهبر معظم انقلاب از مداحان است.

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب