تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 16. فروردين 1400 - 9:04   |   کد مطلب: 35146
از حالا بارسلونا دیگر نیازی به لغزش رقبا ندارد و سرنوشت قهرمانی این تیم در دست خودش است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،با شکست 1-0 اتلتیکو مادرید مقابل سویا، بارسلونا یک گام دیگر به فتح لالیگا 2020/21 نزدیک تر شد.

در شرایطی که اتلتیکو مادرید در مقطعی از فصل با اختلافی 14 امتیازی نسبت به تیم دوم جدول، صدرنشین بود، اکنون جایگاه تیم دیگو سیمئونه در صدر جدول لالیگا به خطر افتاده است. از حالا سرنوشت قهرمانی لالیگا در دست روخی بلانکوس نیست و بارسلونا بدون توجه به نتایج سایر مدعیان و بدون اما و اگر می تواند فاتح لالیگا شود. در اصل تیم رونالد کومان در صورت بردن هر 10 بازی باقی مانده از جمله دو بازی مهم مقابل رئال مادرید و سپس اتلتیکو مادرید قطعا قهرمان لالیگا خواهد شد. در صورت قهرمانی بارسلونا در لالیگا، این تیم بزرگ ترین کامبک تاریخ لالیگا را رقم خواهد زد. در تاریخ لالیگا بی سابقه است که تیمی در صدر جدول با وجود اختلاف 14 امتیازی با تیم دوم در نهایت نتواند قهرمان شود؛ اکنون اتلتیکو مادرید در خطر ثبت این رکورد منفی به نام خود قرار دارد.

بارسلونا در مسیر قهرمانی و گرفتن اتلتیکو مادرید در صدر جدول، دیدارهای دشواری پیش رو دارد. سه بازی خارج از خانه مقابل رئال مادرید، ویارئال و والنسیا؛ به همراه یک بازی خانگی مقابل اتلتیکو مادرید.

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب