تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 7. تير 1400 - 8:22   |   کد مطلب: 35476
معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان:
ورزش بانوان روستایی در اولویت قرار بگیرد
معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت:کبودراهنگ دارای پتانسیل های بی نظیری در رشته های مختلف ورزشی است و این ظرفیت ها با برنامه ریزی های مدون به فرصت های قهرمانی تبدیل خواهد شد.

معصومه پور دهقان معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفتگو با خبرنگار کورنگ  با اشاره به لزوم و اهمیت ورزش بانوان اظهار کرد: ورزش عاملی ضروری برای سلامت جسمانی و روانی زنان است چرا که بانوان برای حفظ نشاط،سلامتی و شادابی در خانواده به ورزش نیازمند می باشند.

وی با تاکید بر اهمیت و جایگاه ورزش بانوان افزود: با تمامی فوایدی که درباره ورزش سراغ داریم همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ ورزش کردن در بین بانوان شهرستان نهادینه بشود.

معاون امور بانوان ورزش استان همدان با اشاره به‌ اینکه بیش از ۸۰ درصد جمعیت شهرستان کبودراهنگ از جمعیت روستایی تشکیل شده است افزود: طرح تربیت و آموزش رایگان مربیان ورزش روستایی در اولویت هیئت های ورزشی شهرستان قرار بگیرد.

پوردهقان ضمن تقدیر از عملکرد هیئت های ورزشی در شهرستان کبودراهنگ گفت:با توجه به فعالیت قابل قبول هیئت های ورزشی در سطح شهرستان کبودراهنگ متاسفانه در بحث پرورش و تعلیم مربیان ورزشی بانوان در رشته های مختلف نیازمند پیگیری و اقدامات فوری مسئولین و هیئت های ورزشی هستیم.

وی در انتها با اشاره به نقش مدارس در ورزش بانوان خاطر نشان کرد: ورزش از جمله عوامل مهمی است که منجر به رشد اجتماعی و تقویت روابط بانوان در جامعه می شود و اهمیت این جایگاه باید از سطح مدارس برای دانش آموزان نهادینه شود.

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت