تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 27. تير 1400 - 11:33   |   کد مطلب: 35507
کیومرث سرمدی با بیان اینکه بنده مدافع معلمان و از جامعه آنان هستم، و انتشار لیست مخالفان طرح را حرکتی در جهت تشویش اذهان عمومی و ایجاد تفرقه است، گفت: با اجرای لایحه رتبه بندی معلمان، پیش بینی افزایش ۲۵ درصدی حقوق آنان با اعتبار حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان در قانون بودجه ۱۴۰۰ دیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، 

کیومرث سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به نام خود در لیست مخالفان طرح رتبه‌بندی معلمان، اظهار کرد: بنده خود از جامعه فرهنگی بوده و افتخار می‌کنم که در جامعه معلمان هستم، و به طور کامل با مشکلات جامعه معلمی آشنا و با آن مواجه بوده ام.

وی گفت: معتقدم که توجه به معلم و بحث آموزش در کشور یک کار مهم و زیربنایی است و هر چقدر به لحاظ شخصیت، معیشت، علمی به معلمان توجه شود، سود آن به صورت مستقیم و بدون واسطه به جامعه و کل نظام بر می‌گردد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه بنده از مدافعین طرح لایحه رتبه بندی معلمان بودم و دنبال این بودیم که تا قبل از پایان دولت کلیان آن طرح به تصویب مجلس برسد، گفت: بنابراین با بیش از ۲۳۰ رأی کلیات این طرح مصوب و در کمیسیون آموزش تحقیقات مراحل پایانی خود را می‌گذراند و در آستانه ارائه صحن علنی و با رای قاطع تصویب خواهد شد.

وی با بیان اینکه بنده معتقدم آن لایحه دولت به صورت جامع حق معلمین است، افزود: طرحی که با بیش از ۲۳۰ رای کلیات مصوب و تنها ۴ تا مخالف داشته، حال این ۱۱۷ رأی از کجا آمد؟ قطعا این یک حرکت در جهت تشویش اذهان عمومی و ایجاد تفرقه است.

سرمدی گفت: این حرکت شیطنتی است که عادی نیست حتی بنده احساس می‌کنم ریشه در جریان های منحرف و ضدانقلاب دارد.

وی با بیان اینکه این آمار دروغین که در فضای مجازی پخش شده، حتما قابل پیگیری است، گفت: نه تنها بنده به عنوان یک معلم مدافع این طرح هستم بلکه محکم پای این لایحه ایستاده‌ایم. البته لایحه دولت نواقصی دارد که تقویت معلمین به لحاظ جایگاه درآمد معیشتی و تخصصی تعیین نمی‌کند که حتما اصلاحاتی به نفع معلمین خواهد بود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس خاطرنشان کرد: با اجرای لایحه رتبه بندی معلمان، پیش بینی افزایش ۲۵ درصدی حقوق آنان با اعتبار حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان در قانون بودجه ۱۴۰۰ دیده شده است.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت